Black Angels
Neděle 22.11.2020, 16:00Livesport Superliga • 7. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:11:44)

Střely ve 3. třetině – Chodov 14:10 Black Angels.

Po vlažné první třetině jsme se nakonec dočkali pěkného zápasu se spoustou branek a soubojů. Rozhodující byl zřejmě moment ve druhé tžetině, kdy Angels dokázali ze 3:1 srovnat na 3:3, ale po 14 sekundách pustili Chodov znovu do vedení a domácí dokázali toto své vedení ještě navýšit. Ačkoliv Angels odehráli parádní a odvážnou třetí třetinu, Chodov si své vedení pohlídal a na branku hostí dokázal vždy odpovědět.

59:22
    Chodov nyní má míček na hokejkách a dokonce dokázali i zahrozit.
    58:40 Jan KOPECKÝ - 8:6

58:40
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Po krosové přihrávce od mantinelu k mantinelu se trefuje do odkryté branky JAN KOPECKÝ. Asistence: Daniel Ludvík.

58:08
    Hosté to zkouší opět bez brankáře.
    57:33 Marek VÁVRA - 8:5

57:33
    Chodov právě vstřelil branku!
    Power play hostů moc dlouho netrvala. Jeden z hráčů ztratil míček ještě na svojí polovině a MAREK VÁVRA zakončil do prázdné branky. Bez asistence.

57:26
    Angels hrají bez brankáře.

57:01
    Majer se natlačil z brejku před obránce. Bekhendem ale Matiáška nepřekonal.

56:30
    Hosté se opět nastěhovali před branku Rebra. Míček je ale v rohu.

55:24
    Chodov se snaží využít prostoru na brejky. Míček ale končí za mantinelem.

54:14
    Hosté se nevzdávají a opět přišpendlili domácí před branku.
    53:46 Ondřej MIKEŠ - 7:5

53:46
    Autorem branky je ONDŘEJ MIKEŠ. Asistence: Tom Ondrušek.

53:15
    Doubek se po jednom ze soubojů svíjí v bolestech u mantinelu a je ošetřován.
    52:50 Jakub RENČÍN - 6:5

52:50
    Hosté vyrazili do protiútoku. po té co zřejmě Hněvkovský přeběhl skákající míček, dokázal jej zkrotit Boček, který jej posunul na JAKUBA RENČÍNA a ten svižnou střelou překonal Rebra. Asistence: Matěj Boček.

52:35
    Těžiště hry se nyní převážilo před Matiáška.

51:17
    Matiášek nyní vytasil ruku a skvělým zákrokem zabránil další brance.
    50:10 Marek VÁVRA - 6:4

50:10
    MAREK VÁVRA využívá po 10 sekundách přesilovou hru, když trefuje odkrytou branku, poté co jej našel Michal Podhrázký, který nejprve naznačil útok na branku na opačné straně. Asistence: Michal Podhrázký.

49:59
    Tomáš Hanák to nyní s napadáním přehnal a za hrubost si jde sednout.

49:30
    Andělé opět zatlačili soupeře a trefují boční síťku.

48:02
    Hosté nyní ztrácí míček a Chodov předvedl nebezpečný protiútok, který ale končí za brankou.

47:46
    Pressink nyní vytáhl i Chodov, aktivnější jsou však stále Andělé, které ale nyní po rychlém přechodu do útoku zachránil Matiášek.
    46:31 Tomáš HANÁK - 5:4

46:31
    Vávra při pokusu o vyvezení míčku na polovinu soupeře ztrácí míček, když jej o něj připravil na polovině TOMÁŠ HANÁK, který si naběhl do středu a střelou do protipohybu překonal brankáře Chodova. Bez asistence.

45:10
    Black Angels pokračují ve vysoké intenzitě i napadání.

44:29
    Domácí brání především za pomoci menších faulů. Nyní se však Plíhal ocitl v brejku, ale Matiáška nepřekonal.

43:50
    Hosté jsou nyní bojovnější a pohyblivější. Jejich snaha o srovnání je evidentní.

42:50
    Rebro nyní vytasil dva těžké zákroky. Při tom druhém nevěděl, kde má míček, který skákal před ním.

41:58
    Hosté se natlačili před branku domácích.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:30.

Stav střel po druhé třetině – Chodov 12:6 Black Angels

Oproti první části jsme viděli mnohem živější souboj týmů, který okořenili i tvrdší souboje či 5 vstřelených branek. Chodov opět zaúřadoval hned na začátku třetiny, což hostující celek nepoložilo a dokázal vyrovnat na 3:3. Z vyrovnání se však radovali jen pár sekund, neboť domácí se dokázali po necelé čtvrt minutě dostat zpět do vedení, které o 4 minuty déle ještě navýšili.

40:00

39:05
    Domácí se zřejmě rozhodli, že do přestávky míček soupeři již nepůjčí.

38:38
    Chodov se usídlil před Matiáškem a stále hrozí.

37:50
    Chodov opět na míčku.
    36:41 Jiří KOUTNÝ - 5:3

36:41
    Majer poněkolikáté za sebou procpal míček do brankoviště, kde se konečně prosadil JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Petr Majer.

36:26

36:20
    Po zákroku Rebra míček skákal po malém brankovišti, hosté jej však nedokázali doklepnout.

35:48
    Andělé opět uzavřeli soupeře před brankou a již vyslali dvě střely.

34:26
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Jiří Bauer – 2 min., Nesportovní chování + 10 min., Nesportovní chování). Trest odpyká Michal Strnad.

33:20
    Hosty opět zachránila branková konstrukce.
    32:19 Petr MAJER - 4:3

32:19
    Odpověď Chodova byla ultrarychlá a po trefě PETRA MAJERA se Chodov vrací do vedení. Asistence: Jiří Koutný.
    32:05 Matěj BOČEK - 3:3

32:05
    Opět nedáš, dostaneš, a opět kombinace Neklan s Bočkem. Neklan podstoupil po rychlém přenesení hry z obrany do útoku souboj v rohu vedle branky soupeře a dokázal prostrčit míček na střed před branku Rebra, kde nabíhal MATĚJ BOČEK a překonal Rebra v krátké době podruhé. Asistence: Filip Neklan.

31:40
    Řezáč po přihrávce zpoza branky trefil břevno.
    30:17 Matěj BOČEK - 3:2

30:17
    Nedáš, dostaneš. Staré sportovní pořekadlo opět zafungovalo. Poté co domácí neproměnili brejk, se na druhé straně prosazuje z rychlé protiakce MATĚJ BOČEK. Asistence: Filip Neklan.

29:50
    Andělé vytáhli pressing a dělají tak problém domácím. Ti ale hrozí brejky.

28:00
    Hra je nyní hodně rozháraná a neuspořádaná. Probíhá hodně soubojů a o skákající míček.

27:15
    Boček po jednom ze soubojů padá na zem a zpět na nohy mu musejí pomáhat ostatní. Zdá se, že se jedná o problém s ramenem.

26:47
    Hostující beci si dlouho přihrávali mezi sebou před vlastní brankou, jakoby nevěděli jak postupovat dále.

25:26
    Andělé mají míč na hokejkách a zatlačili svého soka před branku.
    24:46 Daniel MAXA - 3:1

24:46
    DANIEL MAXA překonává Matiáška svižnou střelou zápěstím ze středu. Asistence: Jiří Koutný.

23:59
    Petr Majer zhruba 5 metrů před brankou na středu vystřelil skákající míček těsně nad branku Matiáška.

22:35
    Z brejku vystřelil Novotný míček před branku, kde se poodrážel mezi nohami dobíhajících hráč a jen o milimetry minul branku Rebra.

21:33
    Majer se natlačil s míčkem před branku, na Matiáška si ale nepřišel.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:50.

Stav střel po první části – Chodov 12:11 Black Angels.

V první třetině jsme upřímně příliš florbalové krásy neviděli i proto, že utkání je zatím spíše bojovné. I přesto jsme viděli 3 branky, když skóre otevřel již ve druhé minutě Majer. Hosté, kteří mají asi trochu více ze hry srovnali zásluhou Jana Píchy. Z vyrovnání se ale moc dlouho neradovali, neboť již o minutu později vrátil domácí do vedení Ondrušek a ukázal, že Chodov byl v první třetině tím, kdo byl nebezpečnější.

20:00

19:39
    Ondrušek nyní natáhl ke střele a těsně minul branku soupeře.

18:18
    Black Angels pokračují stále s míčkem na hokejkách.

17:17

16:20
    Black Angels stále drží míček na hokejkách, ale Rebro je zatím bez práce. Hosté se buď ke střele vůbec nedostanou, a když už tak je zblokovaná.

15:45
    Black Angels uzamkli přesilovkový zámek, vše je ale bez střely.

15:17
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Petr Majer – 2 min., Držení).

13:40
    Hosté získali na chvilku míček, ale Hromada se na půlce u mantinelu utopil v kličkách.

12:40
    Chodov získal míček zpět a rozehrává téměř neatakován na své půlce.

11:44
    Chodov opět kontroluje hru i míček, ale nyní se dopustili jeho hráči faulu a o míček tak přicházejí zhruba na polovině hrací plochy.
    10:31 Tom ONDRUŠEK - 2:1

10:31
    Ondrušek si naběhl pro přihrávku od Mikeše na střed cca 3 metry od půlky. Po zpracování propálil TOM ONDRUŠEK vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Mikeš.
    09:24 Jan PÍCHA - 1:1

09:24
    JAN PÍCHA si naběhl k mantinelu na přihrávku Buriana zpoza brány. Asistence: Matouš Burian.

08:00
    Matiášek nyní vytěsnil střelu Mikeše na tyč.

07:05
    Koutný se pokusil překvapit Matiáška na bližší tyči v brejku. Matiášek tak předvedl již třetí výtečný zákrok během poslední půlminuty.

06:00
    Rebro nyní předvedl vynikající zákrok, kdy po přesunu z jedné strany na druhou dokázal zareagovat na střelu a špičky prstů dokázal vyrazit míček do rohu.

05:10
    Nyní fauloval Vávra. Black Angels tak pokračují v náporu.

04:15
    Chodov se na chvilku dostal do soupeřova rohu. Nyní již ale míček opět kontrolují hosté.

03:25
    Po faulu Tomáše Sýkory se na útočné polovině usazují Black Angels.

02:50
    Chodov je stále aktivní a soupeře téměř nepustí za polovinu.
    01:35 Petr MAJER - 1:0

01:35
    PETR MAJER doklepl míček do sítě, který již po střele Jiřího Koutného překonal brankáře hostí. Asistence: Jiří Koutný.

FAT PIPE Florbal Chodov: Michal Rebro (Šimůnek) – J. Bauer, Doubek, Maxa, Podhráský, Strnad, Sýkora, T. Vávra – Eremiáš, Horký, J. Koutný – M. Koutný, Majer, Mikeš – Ondrušek, Plíhal, Řezáč – M. Vávra, Vošta.

Black Angels: Matiášek (Körber) – Bouček, Ludvík, Obuškevič, Straka – Ja. Boček, Ma. Boček, Burian – Fryš, R. Hanák, T. Hanák – Hněvkovský, Hromada, Kopecký – Nachtmann, Neklan, Novotný – Pícha, Renčín..

00:01

Black Angels jsou na tom hodně podobně, ale pro ně je to podstatně lepší vstup do sezóny. Po pěti zápasech má také na svém kontě devět bodů a jen o jednu branku horší celkové skóre -5. V posledních čtyřech zápasech brali tři výhry a jednu prohru. Nejprve přišla výhra s Českou Lípou, následovaná vysokou porážkou s Vítkovicemi 2:12. Následovaly však dvě vítezství, a to s Ostravou a Brnem.

Nejproduktivnější hráči:
    Jakub Boček – 9 bodů (4+5)
    Radek Hanák – 8 bodů (5+3)
    Jakub Renčín – 7 bodů (5+2)

Chodov asi čekal o něco lepší vstup do sezóny. V současné době má na svém kontě devět bodů po pěti zápasech. Navíc ani celkové skóre pro Chodov není příznivé, je totiž -4. Co se týče posledních čtyř utkání, pak chodovští florbalisté brali dvě výhry a dvě prohry. Nejprve přišla vysoka prohra s Vítkovicemi 3:9, načež porazili Liberec 5:2. Poté ale Chodov doma padl s Ostravou. V poslední zaváhání bral výhru, když porazil Brno těsně 7:6.

Marek Vávra – 12 bodů (7+5)
    Tom Ondrušek – 8 bodů (5+3)
    Ondřej Mikeš – 6 bodů (4+2)

Dobrý den, chtěl bych vás přivítat u utkání v rámci 7. kola Livesport Superligy! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Chodovem a Black Angels. Buly je naplánováno na 16:00 a my budeme u toho.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 2. Majer (J. Koutný), 11. Ondrušek (Mikeš), 25. Maxa, 33. Majer (J. Koutný), 37. J. Koutný (Majer), 51. M. Vávra (Podhráský), 54. Mikeš (Ondrušek), 58. M. Vávra – 10. Pícha (Burian), 31. Ma. Boček (Neklan), 33. Ma. Boček (Neklan), 47. T. Hanák, 53. Renčín (Ma. Boček), 59. Kopecký (Ludvík)