Ath. Bilbao – Real Betis 4:0 (kon.)
Athletic Bilbao
4:0 (2:0)
Real Betis
Pondělí 23.11.2020, 21:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (23:01:34)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 2:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:8.

Je konec a všechny tři body zůstanou v Bilbau. Domácí měli i ve druhém poločase více ze hry a ještě se jim povedlo navýšit své vedení. V 59. minutě dal na 3:0 kapitán Muniain a o chvilku později dokonal zkázu Betisu Berenguer. K tomu všemu podal Athletic kvalitní výkon v defenzivě a svého soupeře dnes k ničemu nepustil.

90+3

90+2
    Sidnei ještě vyslal jeden dlouhý nákop na Guardada, ovšem toho v hlavičkovém souboji předčil Yeray.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny dvě minuty.

90
    Lainez si při snaze zpracovat míč pomohl rukou a hra byla kvůli tomu přerušena. Domácí budou moct v klidu rozehrávat.

89
    García chtěl nasadit jesličky Emersonovi, ovšem ten jeho záměr přečetl a nepustil balon za sebe.

88
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Yuri Berchiche, přichází Mikel Balenziaga.
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Asier Villalibre, přichází Iñigo Lekue.

87
    Hosté už momentálně působí hodně odevzdaným dojmem a závěrečné minuty už se budou dohrávat jen z povinnosti.

86
    Po rohovém kopu se do balonu opřel García a jeho pokus musel řešit Bravo, jenž si připsal další zákrok.

85
    Berchiche znovu dostal spoustu prostoru k centru, který ale tentokráte nepustil do vápna Sidnei.

84
    Na řadu přichází dříve avizované střídaní, Rodriho na hrací ploše nahradí Aitor Ruibal.

83
    Lainez si navedl balon na střed hřiště a zkusil to z úctyhodné vzdálenosti. Do jeho rány ale vložil nohu Yeray, jenž ztečoval balon do autu.

82
    Oním zdravotně indisponovaným byl Rodri, který je momentálně ještě ošetřován za postranní čárou. Hosté tak nyní hrají v deseti.

81
    Na hrací ploše nyní zůstal ležet jeden z hráčů hostujícího celku a zdá se, že se bude muset střídat.

80
    Po další nabídce Sanceta nastaly v pokutovém území Betisu nemalé zmatky, které vyřešil až rezolutním odkopem Emerson.