Mauricio Rua - Paul Craig | Vítěz: Craig (kon.) | | | Katlyn Chookagianová - Cynthia Calvillová | Vítěz: Chookagianová (kon.) |
Mike Perry - Tim Means | Vítěz: Means (kon.) | | | Valentina Ševčenková - Jennifer Maiaová | Vítěz: Ševčenková (kon.) |
Deiveson Figueiredo - Alex Perez | Vítěz: Figueiredo (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Levi | Vítězky: M. Gisinová (SUI) a P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Levi | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Muži HS134, Wisla | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) |
ME v judu - finálový blok (sobota) | (kon.) |
konec
Slalom žen, 2. kolo, Levi
Vítěz: P. Vlhová (SVK)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Petra Vlhová (SVK) 1:49.05
2. Michelle Gisinová (SUI) +0.31
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.50
4. Wendy Holdenerová (SUI) +0.79
5. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.93
6. Franziska Gritschová (AUT) +0.94
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.00
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1.22
8. Irene Curtoniová (ITA) +1.22
10. Martina Dubovská (CZE) +1.23
11. Chiara Mairová (AUT) +1.41
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1.49
13. Erin Mielzynská (CAN) +1.57
14. Katharina Huberová (AUT) +2.09
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.19
16. Ana Buciková (SLO) +2.41
17. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.49
18. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2.51
18. Leona Popovićová (CRO) +2.51
20. Bernadette Schildová (AUT) +2.65
21. Lena Dürrová (GER) +2.72
22. Katharina Gallhuberová (AUT) +2.82
23. Paula Moltzanová (USA) +2.95
24. Federica Brignoneová (ITA) +3.05
25. Lila Lapanjová (USA) +3.08
26. Charlie Guestová (GBR) +3.26
27. Rosa Pohjolainenová (FIN) +3.59
28. Ali Nullmeyerová (CAN) +4.43
Maria Therese Tvibergová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) závod nedokončily.
Konečné pořadí prvního kola:
1. Michelle Gisinová (SUI) 54,32 sekundy
1. Petra Vlhová (SVK) +0,00
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,23
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,37
5. Laurence St.-Germainová (CAN) +0,55
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,57
7. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,60
8. Martina Dubovská (CZE) +0,66
9. Franziska Gritschová (AUT) +0,67
10. Irene Curtoniová (ITA) +0,69
11. Erin Mielzynská (CAN) +0,79
12. Katharina Truppeová (AUT) +0,93
13. Chiara Mairová (AUT) +1,01
14. Rosa Pohjolainenová (FIN) +1,03
15. Ana Bučiková (SLO) +1,11
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,39
18. Leona Popovićová (CRO) +1,40
19. Marta Bassinová (ITA) +1,43
20. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,50
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,52
22. Lila Lapanjová (USA) +1,54
23. Katharina Huberová (AUT) +1,55
24. Federica Brignoneová (ITA) +1,57
25. Charlie Guestová (GBR) +1,75
26. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,65
27. Paula Moltzanová (USA) +1,75
28. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,76
29. Lena Dürrová (GER) +1,81
30. Bernadette Schildová (AUT) +1,82
...
57. Gabriela Capová (CZE) +3,52
59. Elese Sommerová (CZE) +19,92.
1. Petra Vlhová (SVK) 1:49.05
2. Michelle Gisinová (SUI) +0.31
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.50
4. Wendy Holdenerová (SUI) +0.79
5. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.93
6. Franziska Gritschová (AUT) +0.94
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.00
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1.22
8. Irene Curtoniová (ITA) +1.22
10. Martina Dubovská (CZE) +1.23
11. Chiara Mairová (AUT) +1.41
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1.49
13. Erin Mielzynská (CAN) +1.57
14. Katharina Huberová (AUT) +2.09
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.19
16. Ana Buciková (SLO) +2.41
17. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.49
18. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2.51
18. Leona Popovićová (CRO) +2.51
20. Bernadette Schildová (AUT) +2.65
21. Lena Dürrová (GER) +2.72
22. Katharina Gallhuberová (AUT) +2.82
23. Paula Moltzanová (USA) +2.95
24. Federica Brignoneová (ITA) +3.05
25. Lila Lapanjová (USA) +3.08
26. Charlie Guestová (GBR) +3.26
27. Rosa Pohjolainenová (FIN) +3.59
28. Ali Nullmeyerová (CAN) +4.43
Maria Therese Tvibergová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) závod nedokončily.
Konečné pořadí prvního kola:
1. Michelle Gisinová (SUI) 54,32 sekundy
1. Petra Vlhová (SVK) +0,00
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,23
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,37
5. Laurence St.-Germainová (CAN) +0,55
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,57
7. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,60
8. Martina Dubovská (CZE) +0,66
9. Franziska Gritschová (AUT) +0,67
10. Irene Curtoniová (ITA) +0,69
11. Erin Mielzynská (CAN) +0,79
12. Katharina Truppeová (AUT) +0,93
13. Chiara Mairová (AUT) +1,01
14. Rosa Pohjolainenová (FIN) +1,03
15. Ana Bučiková (SLO) +1,11
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,39
18. Leona Popovićová (CRO) +1,40
19. Marta Bassinová (ITA) +1,43
20. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,50
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,52
22. Lila Lapanjová (USA) +1,54
23. Katharina Huberová (AUT) +1,55
24. Federica Brignoneová (ITA) +1,57
25. Charlie Guestová (GBR) +1,75
26. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,65
27. Paula Moltzanová (USA) +1,75
28. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,76
29. Lena Dürrová (GER) +1,81
30. Bernadette Schildová (AUT) +1,82
...
57. Gabriela Capová (CZE) +3,52
59. Elese Sommerová (CZE) +19,92.
1. Petra Vlhová (SVK) 160 bodů
2. Marta Bassinová (ITA) 113 b.
3. Michelle Gisinová (SUI) 95 b.
4. Federica Brignoneová (ITA) 80 b.
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 80 b.
...
22. Martina Dubovská (CZE) 22 b.
34. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
Průběžné pořadí slalomu:
1. Petra Vlhová (SVK) 100 bodů
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 80 b.
3. Katharina Liensbergerová (AUT) 60 b.
4. Wendy Holdenerová (SUI) 50 b.
5. Michelle Gisinová (SUI) 45 b.
...
12. Martina Dubovská (CZE) 22 b.
1. Michelle Gisinová (SUI) 54,32 sekundy
1. Petra Vlhová (SVK) +0,00
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,23
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,37
5. Laurence St.-Germainová (CAN) +0,55
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,57
7. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,60
8. Martina Dubovská (CZE) +0,66
9. Franziska Gritschová (AUT) +0,67
10. Irene Curtoniová (ITA) +0,69
11. Erin Mielzynská (CAN) +0,79
12. Katharina Truppeová (AUT) +0,93
13. Chiara Mairová (AUT) +1,01
14. Rosa Pohjolainenová (FIN) +1,03
15. Ana Bučiková (SLO) +1,11
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,39
18. Leona Popovićová (CRO) +1,40
19. Marta Bassinová (ITA) +1,43
20. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,50
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,52
22. Lila Lapanjová (USA) +1,54
23. Katharina Huberová (AUT) +1,55
24. Federica Brignoneová (ITA) +1,57
25. Charlie Guestová (GBR) +1,75
26. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,65
27. Paula Moltzanová (USA) +1,75
28. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,76
29. Lena Dürrová (GER) +1,81
30. Bernadette Schildová (AUT) +1,82
...
57. Gabriela Capová (CZE) +3,52
59. Elese Sommerová (CZE) +19,92.
1. Katharina Huberová (AUT) 1:51.14
2. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0.10
3. Kristin Lysdahlová (NOR) +0.40
4. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +0.42
4. Leona Popovićová (CRO) +0.42
1. Franziska Gritschová (AUT) 1:49.99
2. Katharina Truppeová (AUT) +0.06
3. Irene Curtoniová (ITA) +0.28
1. Petra Vlhová (SVK) 1:49.05
2. Michelle Gisinová (SUI) +0.31
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.50
4. Wendy Holdenerová (SUI) +0.79
5. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.93
6. Franziska Gritschová (AUT) +0.94
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.00
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1.22
8. Irene Curtoniová (ITA) +1.22
10. Martina Dubovská (CZE) +1.23
11. Chiara Mairová (AUT) +1.41
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1.49
13. Erin Mielzynská (CAN) +1.57
14. Katharina Huberová (AUT) +2.09
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.19
16. Ana Buciková (SLO) +2.41
17. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.49
18. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2.51
18. Leona Popovićová (CRO) +2.51
20. Bernadette Schildová (AUT) +2.65
21. Lena Dürrová (GER) +2.72
22. Katharina Gallhuberová (AUT) +2.82
23. Paula Moltzanová (USA) +2.95
24. Federica Brignoneová (ITA) +3.05
25. Lila Lapanjová (USA) +3.08
26. Charlie Guestová (GBR) +3.26
27. Rosa Pohjolainenová (FIN) +3.59
28. Ali Nullmeyerová (CAN) +4.43
Maria Therese Tvibergová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) závod nedokončily.
1. Petra Vlhová (SVK) 260 bodů
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 125
3. Katharina Liensbergerová (AUT) 120
4. Marta Bassinová (ITA) 113
5. Wendy Holdenerová (SUI) 105
13. Martina Dubovská (CZE) 48
38. Ester Ledecká (CZE) 11
1. Petra Vlhová (SVK) 200 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 125
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 125
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 120
5. Wendy Holdenerová (SUI) 100
10. Martina Dubovská (CZE) 48