FK Krasnodar – Sevilla 1:2 (kon.) | Rennes – Chelsea 1:2 (kon.) | Lazio – Zenit 3:1 (kon.)
Dortmund – Club Brugge 3:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Barcelona 0:4 (kon.) | Juventus – Ferencváros 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Başakşehir 4:1 (kon.) | PSG – RB Lipsko 1:0 (kon.)
Dynamo Kyjev
0:4 (0:0)
FC Barcelona
Úterý 24.11.2020, 21:00 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Liga mistrů • Skupina G

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:56:02)

Tabulka skupiny G po čtyřech odehraných zápasech

1. Barcelona 12 bodů
    2. Juventus 9 bodů

3. Dynamo Kyjev 1 bod
    4. Ferencváros 1 bod

Barcelona i Juventus mají dva zápasy před koncem základní skupiny zajištěn postup do jarní fáze Ligy mistrů.
    Barcelona se do jarní fáze Ligy mistrů podívá už sedmnáctou sezónu v řadě!

V souběžně hraném utkání skupiny G porazil Juventus na domácí půdě maďarský Ferencváros 2:1.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:6.

Je konec! Barcelona díky skvělému druhému poločasu zvítězila na půdě Dynama Kyjev vysoko 4:0 a může se radovat z postupu do jarní fáze Ligy mistrů. V bojovném prvním poločase se prakticky nic nestalo. Naopak po změně stran rozjel hostující celek svůj koncert. V 52. minutě otevřel skóre Sergiño Dest. Na jeho zásah navázal o pět minut později po rohové kopu Martin Braithwaite. Dvacet minut před koncem fauloval v pokutovém území Popov a Martin Braithwaite z penalty přidal svou druhou branku v utkání. Španělský celek navíc pokračoval v ofenzivě. Destovu ránu chvíli před koncem zneškodnil Georgij Buščan. V nastavení se přesto dokázal prosadit Antoine Griezmann.

90+4
    90+2. Antoine GRIEZMANN - 0:4

90+2
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Na druhý pokus už to francouzskému hráči vyšlo! Prakticky totožná situace jako před malou chvílí končí čtvrtou brankou Barcelony. ANTOINE GRIEZMANN dostal přihrávku z levé strany, dostal moře prostoru a s přehledem napálil míč do sítě!

90+1
    Antoine Griezmann si ve vápně počkal na přihrávku z levé strany a pohotově zakončil. Domácí brankář Georgij Buščan však prokázal skvělé reflexy a míč vyrazil!

90
    Nastavují se tři minuty!

90
    Barcelona pokračuje v kombinaci na polovině soupeře a užívá si závěrečné minuty dnešního souboje. Už nyní je jasné, že si hosté zahrají i v jarní fázi.
    89. Destova jedovatá střela

89
    Sergiño Dest je dnes při chuti! Autor úvodní branky si připravil míč v blízkosti velkého vápna a zakončil pravačkou. Georgij Buščan jeho ránu vyrazil perfektním zákrokem!

88
    Vitalij Bujalskij vypálil zpoza hranice pokutového území. Firpo jeho pokus tečoval tak zajímavě, že se míč odrazil do protipohybu ter Stegena, ale minul i branku. Dynamo bude zahrávat rohový kop.

87
    Konrad de la Fuente se tlačil do pokutového území, jenže při průniku z pravého křídla si podle hlavního arbitra pomohl nedovoleným zákrokem.

86
    Barcelona táhla vpřed další rychlý protiútok. Hráči v černém si na hranici velkého vápna spíše překáželi a získali pouze vhazování.

85
    Hra je přerušena! Na trávníku zůstává sedět Benjamin Verbič, který schytal tvrdý direkt v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Dynamo už ale střídat nemůže.

84
    Ter Stegen si v pokutovém území troufl na riskantnější rozehrávku. Německý brankář však ukázal, že má vysoké sebevědomí a bez problémů situaci ustál.

Tomáš Kubečka

Branky: 52. Dest (Braithwaite), 57. Braithwaite (Mingueza), 70. Braithwaite (pen.), 90+2. Griezmann (Alba)

Karty:   69. Popov (DKY) – 16. Pjanić (BAR)

Dynamo Kyjev: Buščan – Kędziora, Zabarnyj, Mykolenko, O. Karavajev (59. Popov) – Šepeljev (83. T. Baluța), Bujalskij (C), Garmaš (59. Andrijevskij) – Šaparenko (71. Ledněv), Verbič, De Pena (71. Suprjaha).
    Náhradníci: Bojko, Morgun – Andrijevskij, T. Baluța, Ledněv, Popov, Suprjaha, Bol, Citajšvili, Skorko.

FC Barcelona: ter Stegen (C) – Dest, Mingueza, Lenglet (65. Alba), Firpo – Pjanić (65. Puig), Aleñá – Trincão (83. de la Fuente), Coutinho (65. Griezmann), Pedri (73. Fernandes) – Braithwaite.
    Náhradníci: Neto, Peña – de la Fuente, Alba, O. Dembèlé, Griezmann, Puig, Fernandes.

Rozhodčí: Jug – Žunič, Vukan (vš. SLO)