FK Krasnodar – Sevilla 1:2 (kon.) | Rennes – Chelsea 1:2 (kon.) | Lazio – Zenit 3:1 (kon.)
Dortmund – Club Brugge 3:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Barcelona 0:4 (kon.) | Juventus – Ferencváros 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Başakşehir 4:1 (kon.) | PSG – RB Lipsko 1:0 (kon.)
Manchester United
4:1 (3:0)
Istanbul Başakşehir FK
Úterý 24.11.2020, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Liga mistrů • Skupina H

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:56:25)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:13.

Je konec. Manchester United splnil povinnost a porazil 4:1 Istanbul Başakşehir.
    Do utkání vstoupili rudí ďábli ponaučeni z posledního vzájemného zápasu a už v 7. minutě otevřel brankový účet Fernandes. Domácí pokračovali dál ve velkém tlaku a po chybě gólmana Günoka se v 19. minutě znovu trefil Fernandes. Ve 35. minutě si Rashford vybojoval penaltu, kterou posléze také proměnil. Hosté se do největší šance dostali pár minut před přestávkou, ale Demba Ba neprostřelil obranu soupeře.
    Ve druhém poločase jsme byli svědky vyrovnanější podívané, když hned ze začátku byla šance na obou stranách, ale gólem neskončila. V 75. minutě skvěle vypálil z přímého kopu Türüç a nakonec byl z toho gól, protože De Gea vyrazil míč až za brankovou čárou. O pět minut později se Višća opřel do střely, která skončila na břevně. No a nakonec v 90+2. minutě definitivně rozhodl a upravil skóre na 4:1 James.
    Manchester United vyhrál nad Başakşehirem 4:1.

90+5

90+5
    Greenwood se ještě ke konci zápasu dostal ke střele, ale znovu trefil pouze obránce.

90+4
    Tuanzebe si tentokrát skvěle poradil s hráčem soupeře a ulovil míč.

90+3
    Hosté se nyní snaží něco vymyslet přes pravou stranu, ale centr byl odvrácen.
    90+2. Daniel JAMES - 4:1

90+2
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Nyní je definitivně rozhodnuto, protože rudí ďábli vedou 4:1! Po sklepnutí Cavaniho vyslal van de Beek po pravé straně Greenwooda, který se tentokrát nezachoval sobecky a přihrávkou našel ve vápně naprosto volného DANIELA JAMESE, který zakončil k pravé tyči. Asistence: Mason Greenwood.

90+1
    Telles se snažil nákopem vyslat dopředu Daniela Jamese, ale míč nakonec končí opět v moci gólmana.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Daniel James se po levé straně skvěle dostal až do vápna, kde hledal lépe postaveného Greenwooda, ale míč ulovila obrana tureckého celku.

89
    Deniz Türüç uviděl od sudího za protesty žlutou kartu a ke konci zápasu se tak hodně žlutí.

88
    Edin Višća sice zkoušel z levé strany vystřelit, ale jeho pokus nebyl moc razantní a skončil v moci de Gey.

87
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Martin Škrtel, přichází Carlos Ponck.

86
    Harry Maguire rovněž uviděl za svůj nedovolený zákrok žluté varování.

85
    Mahmut Tekdemir tvrdě sejmul Freda k zemi a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

Michal Raška

Branky: 7. B. Fernandes, 19. B. Fernandes, 35. Rashford (pen.), 90+2. D. James (Greenwood) – 75. Türüç

Karty:   55. Tuanzebe (MAN), 86. Maguire (MAN) – 78. Škrtel (IBS), 85. Tekdemir (IBS), 89. Türüç (IBS)

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka (59. Williams), Lindelöf (46. Tuanzebe), Maguire (C), Telles – Fred, van de Beek – Martial (82. N. Matić), B. Fernandes (59. Greenwood), Rashford (59. D. James) – Cavani.
    Náhradníci: D. Henderson, Grant – Fosu-Mensah, Greenwood, Ighalo, D. James, Mata, N. Matić, Pellistri, Mengi, Tuanzebe, Williams.

Istanbul Başakşehir FK: Günok – Rafael, Škrtel (87. Ponck), Epureanu, Bolingoli-Mbombo (74. Kaldırım) – Özcan (74. Giuliano) – Višća (C), Türüç, Kahveci (46. Tekdemir), Chadli (61. Gulbrandsen) – Ba.
    Náhradníci: Babacan, Kivanc – Giuliano, Ponck, Gulbrandsen, Kaldırım, Kaplan, Karakus, Tekdemir.

Rozhodčí: Haţegan – Șovre, Gheorghe (vš. ROU)