FK Krasnodar – Sevilla 1:2 (kon.) | Rennes – Chelsea 1:2 (kon.) | Lazio – Zenit 3:1 (kon.)
Dortmund – Club Brugge 3:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Barcelona 0:4 (kon.) | Juventus – Ferencváros 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Başakşehir 4:1 (kon.) | PSG – RB Lipsko 1:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:0 (1:0)
RB Lipsko
Úterý 24.11.2020, 21:00 • Parc des Princes, Paříž (Francie) • Liga mistrů • Skupina H

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:3.
    Střely mimo: 1:7.
    Rohy: 2:6.
    Ofsajdy: 0:1.
    Fauly: 15:19. (23:03:05)

Skončil nám i druhý poločas tohoto atraktivního a napínavého zápasu. Skóre se neměnilo a tak se jedinou brankou stal gól Neymara z penalty v desáté minutě. Lipsko zabralo a v druhém poločase zlepšilo svůj výkon o dvě stě procent, vypracovalo si hodně šancí, ovšem dneska prostě selhalo v zakončení. PSG se tak díky lepšímu skóre dostává právě před Lipsko

90+7

90+6
    Marcel Sabitzer se v poslední minutce zápasu dostal ještě do šance. Vypálil tvrdě, ovšem jeho ránu zablokoval obránce PSG, který se před něho bleskurychle nacpal.

90+5
    Rohový kop si vzal na starost právě Rafinha. Ten sice poslal rychlý centr na malé vápno, jenže tam se nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů.
    90+4. Gulácsi - zákrok

90+4
    PSG mělo v závěru zápasu ještě jednu velkou šanci! Rafinha se dostal po přihrávce do prostoru na pravé straně a z úhlu vypálil k tyči. Gulácsi byl však připraven a míč skvěle vytáhl.

90+2
    Willi Orban se dostal do souboje s protihráčem, kterého nehezky poslal k zemi. To navíc před očima sudího Makkelieo, který okamžitě píská.

90+1
    Na světelné tabuli jsme viděli, že se k zápasu přidá ještě dlouhých šest minut.

90
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Moise Kean.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Neymar, přichází Pablo Sarabia.

89
    Sabitzer už toho měl dost a po zisku míče okamžitě pálil. Jeho brutálně silná pozemní střela nakonec nemířila vůbec daleko od levé tyče Navasovy branky.

88
    Upamecano se nyní musel pustit do sprinterského souboje s Neymarem, jenž viděl volný míč, který prošel defenzívou Lipska kvůli nedorozumnění, ale lipský bek se dostal do velkého tempa a brazilec mu nestačil.

86
    Pokoj si očividně nedá ani Sabitzer a ani Neymar. Sabitzer do Neymara nejdřív tvrdě narazil, což by určitě mělo být posouzeno jako faul. Neymar se skoro ani nehnul. Pak se s ním ale dostal znovu do kontaktu a Sabitzer se ho sotva dotkl, Neymar už letěl k zemi jako balvan. To se naopak pískalo, ale pískat nemělo.

85
    Nkuku má nad kolenem po Verratiho faulu krvavý šrám. Ten sice nebude nutné ošetřovatm ovšem určitě to nebyla žádná příjemná záležitost. Verrattiho zkritizoval i kapitán Marquinhos.

84
    Žlutou kartu dostává Marco Verratti (Paris Saint-Germain FC).

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Marco Verratti.

82
    Žlutou kartu dostává Ander Herrera (Paris Saint-Germain FC).

80
    Sorloth si přebral míč a sprintoval kupředu. Následně ho předal za obranu Yussufu Poulsenovim který si ale nepohlídal své postavení v době přihrávky a sudí mu jednoznačně odpískal ofsajd.