Michalovce – Trenčín 3:2 (kon.) | Nitra – Miskolc 2:3 (po pr.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 10:3 (kon.)

Miškovec dal gól!
    Osterberg prihral puk na ľavú stranu a osamotený ALEC MAXWELL RAUHAUSER prestrelil Cowleyho a rozhodol o víťazovi stretnutia. Asistencia: Kyle Osterberg.

62:54
    Úspešný zákrok si pripisuje aj brankár hostí a hra je prerušená.

61:33
    Hostia opäť v zakončení. Cowley si však poradil so strelou Szirányiho aj s následnou dorážkou Galanisza.

60:47
    Jordan unikol po ľavej strane a strelou k vzdialenejšej tyčke skúsil prekonať Cowleyho. Ten jeho pokus vyrazil na ochrannú sieť.

60:33
    Vhadzuje sa pred Rajnom.

60:25
    Rokaly sa dostal s pukom pred Cowleyho, tiesnený Lantošim nezakončil ideálne a hra je prerušená.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:58
    V závere tretiny ešte vhadzovanie pred Rajnom.

59:01
    Minútu pred koncom tretiny sa hrá dlhšie bez prerušenia a ohrozenia oboch brankárov.

57:05
    Puk na striedačke hostí a hra je opäť prerušená. Vhadzuje sa pred Rajnom.

56:56
    Odrazený puk skončil po Rajnovou lapačkou. Brankár hostí sa s rozohrávkou neponáhľal a hra je prerušená.

55:50

55:22
    Domáci v plnom počte.

54:13
    Vasova delovka tesne minula svoj cieľ.

53:17
    Bodák si sadol na trestnú lavicu a hostia si zahrajú presilovku.

52:25
    Ofsajd Miškovec.

51:35
    Hostia pritlačili domácich a Cowley predviedol viacero dobrých zákrokov. Akciu hostí zakončila delovka Ládu od modrej a zákrok domáceho brankára.

Dalibor Sklár

Branky a nahrávky: 5. Holešinský (Šťastný), 44. Hrnka (Pätoprstý) – 25. Galanisz (Wehrs), 42. Lövei (Révész), 64. Rauhauser (Osterberg)

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Pupák, Cardwell, Švarný, Bodák, Vitaloš, Knižka, Škvarek – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Lantoši – Holešinský, Dauda, Žitný – Minárik, Šiška, Pätoprstý
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Kiss B.) – Wehrs, Szirányi, Wolff, Kiss D., Láda, Rauhauser – Rokaly, Vas, Révész – Lövei, Galanisz, Magosi – Csányi, Osterberg, Jordan – Ritó, Miskolczi, Vojtkó

Rozhodčí: Fridrich, Stano – Kacej, Synek

Diváci: Bez divákov