KHL
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.) | Omsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Viťaz 4:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)
Soči – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 26.11.2020, 15:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:29:32)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka (CLJ) 1+0, 3 střely, čas na ledě – 22:36.

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+1, 6 střel, 12/24 vyhraných vhazování, 1 hit, čas na ledě – 21:32.

Hity: 15 – 15

Je konec! Dva body nakonec v tomto utkání vyválčili domácí hokejisté. Ti rozhodli už po minutě prodloužení, když se z prostoru mezi kruhy trefil Sergej Kalinin. S Čeljabinskem to ještě minutu před koncem utkání nevypadalo dobře, ale nakonec stav otočil a pokračuje ve velmi dobrých výkonech.

61:11 Sergej KALININ - 4:3

61:11
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Nakonec jsme neviděli vůbec dlouhé prodloužení, bod navíc zůstává na domácím ledě! Pěknou akci zakončil SERGEJ KALININ, jenž dostal přihrávku na střed hřiště a Galkina překonal pokusem nad beton. Asistence: Nick Bailen a Alexej Byvalcev.

60:44
    Lawrence Pilut táhl ofenzivní akci svého týmu, ale dostal se mimo střelecký úhel. Proto hledal z druhé vlny Lukáše Sedláka, ale nepřihrál mu vůbec přesně.

60:14
    A už se zase hraje! Dočkáme se rozhodnutí v prodloužení? To se hraje v klasickém formátu tři na tři. Rozhodně bychom se mohli dočkat velkých šancí.

60:01

Už je za námi celá základní doba a oba týmy si zapíšou z tohoto utkání minimálně bod. I v poslední periodě jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Dlouho to vypadalo, že hosté budou brát dva body poté, co se prosadil Peter Holland. 57 sekund před koncem ale stav srovnal Pontus Åberg, a tak uvidíme přídavek.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:03 Pontus ÅBERG - 3:3

59:03
    Traktor to zkusil se šesti lidmi v poli bez gólmana a brzy se dočkal vyrovnání! PONTUS ABERG to zkusil ze zajímavé pozice na bližší tyčku a trefil se neomylně! Nejspíše poslal zápas do prodloužení. Bez asistence.

58:30
    Čeljabinsku se nyní nepovedla rozehrávka, a tak nyní budou muset o puk bojovat. Moc síly jim to ale nedalo, jelikož hosté jen nahodili puk do útočného pásma.

58:02
    A do konce zápasu máme poslední dvě minuty, podaří se domácímu celku srovnat? To se během následujících několika okamžiků rozhodně dozvíme.

57:35
    Denis Bodrov je na ledě!

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 16. Sedlák (Åberg, Bailen), 34. Hyka (Kravcov, Sedlák), 60. Åberg, 62. Kalinin (Bailen, Byvalcev) – 17. Makejev (Golyšev, Bělousov), 31. Bělousov (Golyšev, Dacjuk), 49. Holland (Sexton, Alexej Vasilevskij)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Sudnicin) – Pilut, Tělegin, Bailen (A), Karpuchin, Ogurcov, S. Garejev, Jevenko, Jasinskij – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Polygalov, Åberg, Švarjov – Karlin, Avcin, Kosov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Galkin (Jakub Kovář) – Trjamkin (A), Arzamascev, Zborovskij, Ch. Genoway, D. Bodrov, Alexej Vasilevskij, D. Zajcev – Golyšev, Dacjuk (C), Makejev – Holland (A), Sexton, Ovčinnikov – Macek, P. Kulikov, Bočarov – Platt, Bělousov, Chripunov – Protapovič.

Rozhodčí: Bělov, Spirin – Viljugin, Gordenko