KHL
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.) | Omsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Viťaz 4:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)
Soči – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 26.11.2020, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:58:38)

Využití: 0 – 1

Domácí tak přeci jen vítězí, třebaže ve třetím dějství se museli o výsledek hodně bát, nakonec se jim povedlo vyrovnat a v prodloužení rozhodnout o bonusovém bodu. Remíza po základní hrací době je nejspíš spravedlivá pro obě strany.

62:06 Roman GORBUNOV - 4:3

62:06
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    K nájezdům nedojde, domácí rozhodují o svém vítězství. ROMAN GORBUNOV krásnou individuální akcí prokličkoval před brankáře a blafákem do forhendu zamířil do odkryté branky. Krásná akce zakončená gólem.
    Asistence: Jegor Šarangovič.

61:43
    Minsk vyrazil do přečíslení dva na jednoho, ale Ježov zasáhl levým betonem a kotouč vyrazil.

60:57
    Kaspars Daugavinš chtěl objet branku a zasunout puk u levé tyče, ale nepovedlo se.

60:24
    Domácí ihned vyrazili do útoku, ale tam o puk přišli.

60:01

Třetí dějství vyhráli hosté, kteří nejprve otočili nepříznivý stav a dostali se do vedení. V závěru však faulovali a ač přesilovku soupeře přečkali, krátce na to přeci jen inkasovali. Duel tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hosté drží puk na hokejkách ve své třetině a nikam už nepospíchají.

58:52
    Brandon Kozun nepříjemnou ranou málem překvapil Ježova, ale ten zasáhl.

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:00
    Furch raději schoval puk pod lapačku a následně před jeho svatyní došlo k šarvátce, ale vylučovat se nebude.

57:08
    Kotouč se dostal k Ježovi, jenž raději přerušil hru.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 12. Spooner (Lodnia), 39. Šarangovič (R. Murphy, Děmkov), 57. Spooner (Kozun), 63. Gorbunov (Šarangovič) – 26. Daugavinš (Hultström, Danforth), 42. Borodkin (Laričev, Bardakov), 47. Tedenby (Danforth)

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – R. Murphy, Solovjov, Jerjomenko, Znacharenko (A), Martynov, Děrjabin, Menell, Koljačonok – Kozun (A), Šarangovič (C), K. Voronin – Lodnia, Protas, Alistrov – Gorbunov, Usov, Suško – Děmkov, Spooner, Prince.
    HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Hultström, Voronkov, Vorobej, Pylenkov, Golovkov (A), Borodkin, Pautov, Katičev – Daugavinš, Danforth, Tedenby – A. Sjomin (C), Malychin, Mojsejev – Arťuchin (A), Děrgačov, Grebenščikov – Laričev, Bardakov, Smolin.

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Ivanov, Sysujev