KHL
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.) | Omsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Viťaz 4:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)

Dmitrij Jaškin (DYN) 0+3, 1 střela, čas na ledě 23:22
    Michal Čajkovský (DYN) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:51 (20:01:51)

Zápas končí, Dynamo šlo do třetí třetiny za stavu 0:3, ale výkon moskevského celku byl úplně jinde, než ve třetinách předchozích. Podařilo se mu srovnat a následně v prodloužení díky československé spolupráci dokonce otočit a vyhrát.

63:23 Michal ČAJKOVSKÝ - 4:3

63:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Rozhodnuto! Moskva otočila zápas a získává dva body! MICHAL ČAJKOVSKÝ dostal krásný pas od modré přímo před brankáře, kde byl sám. Přehodil si kotouč na bekhend a krásně ho poslal přímo pod víko. Asistence: Dmitrij Jaškin a Oscar Lindberg.

62:41
    Polovina prodloužení je pryč. Lokomotiv drží puk na svých hokejkách, ovšem za svou brankou.

61:50
    Sergejev hitoval soupeře, který se svalil k zemi. Bylo to ale v rámci pravidel. Bočarov zastavuje kotouč.

61:40
    Dynamo vyhrálo buly v útočném pásmu, ale za brankou si dva hráči Lokomotivu počkali na jednoho z domácích, přimáčkli ho a puk mu sebrali.

61:13
    Kasnovskij dostal krásnou zadovku z otočky diagonálně, ovšem nedokázal puk usměrnit do rbanky přesouvajícího se Bočarova.

60:42
    Dynamo v prodloužení stále drží kotouč, za první minutu ho soupeři ještě nepůjčilo.

60:17
    Mironov dostal na modré pas od spoluhráče a pálil, jeho puk proletěl těsně vedle tyčky.

60:01

Máme za sebou poslední třetinu, která ale končí remízou a bude se prodlužovat. Poslední dějství jednoznačně patřilo Dynamu, které nejdřív snížilo, ale i potom už moc nemyslelo na vítězství. Pak však přišla dvojnásobná přesilovka, kterou Moskva využila na sto procent. dva góly v 57. minutě a bylo srovnáno. Po krátké přestávce pokračujeme dále.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Kulomin vyčkával za brankou Pasqualeho, zda mu nenajede někdo ze spoluhráč, ale místo toho byl tvrdě atakován.

59:00
    Probíhá poslední minuta posletní třetiny.

58:21
    Lokomotiv je značně opařený takovou ztrátou vedení a vypadá to, jako by spíš chtěl už jen stav ubránit do pauzy.
    56:44 Vadim ŠIPAČOV - 3:3

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 51. O. Lindberg (Jaškin, Čajkovský), 57. Kagarlickij (Jaškin, An. Sergejev), 57. Šipačov (An. Sergejev, Mironov), 64. Čajkovský (Jaškin, O. Lindberg) – 21. Kajumov (Rafikov, M. Osipov), 34. Rafikov (M. Osipov, Alexejev), 40. Lander (J. Averin, A. Marčenko)

Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, An. Sergejev, Mironov (A), Bojkov, J. Zajcev, Alanov, Volkov – Jaškin, Šipačov (C), Kagarlickij – Tarasov, O. Lindberg, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Popugajev – Bryzgalov, Pankratov, Muranov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, A. Marčenko (A), Ohtamaa, Misjul, Barancev, Malyšev, Čerepanov – Korškov, Kraskovskij, Kajumov – Pääjärvi, Lander (A), J. Averin (C) – Kovalenko, Alexejev, Kudrjavcev – Iljenko, Ivanov, Berjozkin.