CSKA Sofia – Young Boys 0:1 (kon.) | Molde – Arsenal 0:3 (kon.) | Braga – Leicester 3:3 (kon.)
AEK Atény – Zorja Luhansk 0:3 (kon.) | Sparta – Celtic 4:1 (kon.) | Lille – AC Milán 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Villarreal 1:1 (kon.) | Karabach – Sivasspor 2:3 (kon.) | Linz – Antverpy 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Feyenoord 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Gent – CZ Bělehrad 0:2 (kon.)
Liberec – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Kluž – AS Řím 0:2 (kon.) | Dundalk – Rapid 1:3 (kon.)
Leverkusen – Beer Ševa 4:1 (kon.) | Nice – Slavia 1:3 (kon.) | Standard – Lech Poznaň 2:1 (kon.)
Rangers – Benfica 2:2 (kon.) | Eindhoven – PAOK 3:2 (kon.) | Granada – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Neapol – Rijeka 2:0 (kon.) | Alkmaar – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Tottenham – Ludogorec 4:0 (kon.)
Molde FK
0:3 (0:0)
Arsenal FC
Čtvrtek 26.11.2020, 18:55Evropská liga • Skupina B

Z mé strany je to už pro tohle utkání všechno, přeji příjemný zbytek fotbalového večera. (20:51:00)

Fauly: 5:9

Zápas je u konce, Molde doma prohrálo s Arsenalem 0:3 a anglický tým tak slaví postup do jarní části Evropské ligy, protože i po čtyřech kolech je bodově stoprocentní. Molde zůstává na šesti bodech a zůstává druhé. Rapid Víděň a Dundalk ale mají ještě své utkání před sebou. Dnešní utkání rozhodl Arsenal až ve druhém poločase, poté co ten první byl hodně vyrovnaný. Po nástupu ze šaten se ale už v 50. minutě prosadil krásnou střelou Nicolas Pépé a o pět minut později už to bylo 2:0 pro Arsenal, když se po po Willockově centru prosadil Reiss Nelson. Willock asistoval i na první branku Pépému. Třetí gól anglického týmu vstřelil v 83. minutě teprve po pár sekundách na hřišti Folarin Balogun, pro kterého to byl první gól v kariéře za A tým Arsenalu. Jemu na gól přihrál Smith-Rowe.

90+4

90+2
    Pépé se ještě dostal k jednomu a zřejmě poslednímu zakončení v zápase, to mu však zablokoval Sinyan.

90+1
    Folarin Balogun znovu lačnil po koncovce, tentokrát si však o kousek nepohlídal svůj náběh a byl v ofsajdu.

90+1
    Nastavovat se budou jen tři minuty.

89
    Arsenal si teď v rozehrávce zkomplikoval zbytečně situaci a přišel o míč, rychle se však dokázal ve velkém počtu hráčů stáhnout za balón.

88
    Fredrik Aursnes předvedl z hranice šestnáctky něco mezi střelou a přihrávkou, obrana Arsenalu míč zablokovala.

87
    Arsenal má teď na hřišti hodně mladý tým plný odchovanců, kteří by rozhodně ještě rádi posunuli skóre. Uvidíme, zda se jim to ještě povede.

86
    Erling Knudtzon hned centroval z levé strany, zablokoval ho ale Shkodran Mustafi.

85
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Stian Gregersen, přichází Erling Knudtzon.

84
    Folarin Balogun se narodil v New Yorku, ale je to mládežnický reprezentant Anglie. Dnes je to pro něj teprve druhý start za A tým Arsenalu, poprvé nastoupil taktéž v Evropské lize, proti Dundalku odehrál 17 minut, ale branky se nedočkal.
    83. Folarin BALOGUN - 0:3

83
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Tak to je nástup do zápasu ve velkém stylu! FOLARIN BALOGUN přišel na hřiště teprve před pár sekundami a hned může slavit gól. Smith-Row ho našel přihrávkou z levé strany, Balogun si prvním dotykem míč připravil a obtočil se od obránce a pak už přesnou střelou překonal Lindeho. Asistence: Emile Smith-Rowe.

82
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Edward Nketiah, přichází Folarin Balogun.

81
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Magnus Wolff Eikrem, přichází Ola Brynhildsen.

80
    Magnus Wolff Eikrem znovu nebyl ve své finální přihrávce přesný a míč tak opět mohl sebrat Rúnar Rúnarsson.