CSKA Sofia – Young Boys 0:1 (kon.) | Molde – Arsenal 0:3 (kon.) | Braga – Leicester 3:3 (kon.)
AEK Atény – Zorja Luhansk 0:3 (kon.) | Sparta – Celtic 4:1 (kon.) | Lille – AC Milán 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Villarreal 1:1 (kon.) | Karabach – Sivasspor 2:3 (kon.) | Linz – Antverpy 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Feyenoord 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Gent – CZ Bělehrad 0:2 (kon.)
Liberec – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Kluž – AS Řím 0:2 (kon.) | Dundalk – Rapid 1:3 (kon.)
Leverkusen – Beer Ševa 4:1 (kon.) | Nice – Slavia 1:3 (kon.) | Standard – Lech Poznaň 2:1 (kon.)
Rangers – Benfica 2:2 (kon.) | Eindhoven – PAOK 3:2 (kon.) | Granada – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Neapol – Rijeka 2:0 (kon.) | Alkmaar – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Tottenham – Ludogorec 4:0 (kon.)
Dundalk FC
1:3 (0:2)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 26.11.2020, 21:00 • Dublin Arena - Dublin • Evropská liga • Skupina B

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:16. (22:58:11)

Fotbalisté Dundalku prohráli i svůj čtvrtý zápas ve skupinové části Evropské ligy. Rapidu Vídeň podlehli 1:3. Hosté jasně ovládli první půli, v níž si vytvořili dvougólový náskok. V 11. minutě otevřel skóre výstavní střelou z dálky Christoph Knasmüllner a ve 37. minutě zamířil hlavou přesně Ercan Kara. Domácí se nechtěli vzdát a do druhé půle doslova vlétli. Střídající Oduwa však odmítl z penalty snížit a v 58. minutě tak opět udeřilo na druhé straně. Z hranice šestnáctky vymetl šibenici Ercan Kara. Irský celek se pak dočkal alespoň korekce. Druhý domácí pokutový kop v zápase už Chris Shields využil. To už však bylo ze strany Dundalku vše.

Rapid se v tabulce skupiny bodově srovnal s druhým Molde a ještě má šanci na postup. Irové už naději ztratili.

90+4

90+3
    Ani tohle Oduwa nedal! Po zpětné přihrávce Duffyho střílel z nějakých 8 – 9 metrů těsně nad! To byla obrovská šance.

90+2
    Ještě příležitost pro Nathana Oduwu. Domácí útočník si naběhl na přihrávku za obranu a na pravé straně šestnáctky zakončoval z první. Mířil vedle bližší tyče.

90+1
    Utkání bude nastaveno o tři minuty!

90
    Brankář Dundalku Rogers se ocitl pod tlakem napadajícího protihráče a musel míč odkopnout do autu.

89
    Po rohovém kopu se dostal na přední tyči k hlavičce Nathan Oduwa. Míč poslal nad břevno hostující svatyně.

88
    Arase se dostal s balónem už do zámezí. Domácí vhazují.

87
    Domácí jsou na míči, zatím ale daleko od brány vídeňského celku...

85
    A mohlo to být tady! Nakopnutý míč propadl k Danielovi Kellymu, který zakončoval z pravé strany šestnáctky k bližší tyči. Brankář Gartler musel vytáhnout poměrně těžký zákrok, aby pro Rapid udržel dvougólový náskok.

83
    Hosté kontrolují hru. Dundalku by ještě možná pomohl nějaký náhodný gól.

82
    Žlutou kartu obdržel domácí Daniel Cleary. V hlavičkovém souboji fauloval Stojkoviće.

81
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Yusuf Demir.

81
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Cameron Dummigan, přichází Darragh Leahy.

81
    Patrick McEleney to zkusil z poměrně velké dálky. Zamířil vysoko nad.

79
    A Rogers musel zasahovat. Christoph Knasmüllner však mířil do středu brány a gólman Dundalku byl připraven.

78
    Domácí brankář zase musí vyhlásit stupeň nejvyšší pohotovosti. Po faulu Clearyho na Araseho totiž budou hosté zahrávat přímý kop ze zajímavé distance. A že to z dálky umějí, už dnes hráči Rapidu předvedli...
    77. Kitagawovu tečovanou dorážku dokázal zneškodnit Rogers.

Martin Augustin

Branky: 63. Shields (pen.) – 11. Knasmüllner (Grahovać), 37. Kara (Schick), 58. Kara (Schick)

Karty:   45. Dummigan (DAK), 82. Cleary (DAK) – 8. Grahovać (RVI)

Neproměněná penalta: 50. Oduwa (DAK), mimo

Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:16.
    Dundalk FC: Rogers – Hoare (46. Kelly), Boyle, Cleary – Gannon, Shields, Sloggett (72. S. Murray), Dummigan (81. Leahy) – Čolović (46. McEleney), McMillan (46. Oduwa), Duffy (C).
    Náhradníci: Corcoran, McCarey – Gartland, Flores, Mountney, McEleney, Leahy, S. Murray, Oduwa, Wynne, Kelly.

SK Rapid Vídeň: Gartler – Stojković, M. Hofmann (C), Barać, Ullmann – Knasmüllner (81. Demir), Grahovać – Schick, Fountas (66. Schuster), Ibrahimoglu (55. Arase) – Kara (66. Kitagawa).
    Náhradníci: Strebinger, Unger – Sonnleitner, Alar, Greiml, Kitagawa, Arase, Sulzbacher, Demir, Schuster.

Rozhodčí: Bognar – Buzás, Szert (HUN)