CSKA Sofia – Young Boys 0:1 (kon.) | Molde – Arsenal 0:3 (kon.) | Braga – Leicester 3:3 (kon.)
AEK Atény – Zorja Luhansk 0:3 (kon.) | Sparta – Celtic 4:1 (kon.) | Lille – AC Milán 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Villarreal 1:1 (kon.) | Karabach – Sivasspor 2:3 (kon.) | Linz – Antverpy 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Feyenoord 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Gent – CZ Bělehrad 0:2 (kon.)
Liberec – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Kluž – AS Řím 0:2 (kon.) | Dundalk – Rapid 1:3 (kon.)
Leverkusen – Beer Ševa 4:1 (kon.) | Nice – Slavia 1:3 (kon.) | Standard – Lech Poznaň 2:1 (kon.)
Rangers – Benfica 2:2 (kon.) | Eindhoven – PAOK 3:2 (kon.) | Granada – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Neapol – Rijeka 2:0 (kon.) | Alkmaar – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Tottenham – Ludogorec 4:0 (kon.)
SC Braga
3:3 (2:1)
Leicester City
Čtvrtek 26.11.2020, 18:55 • Estádio AXA, Braga • Evropská liga • Skupina G

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:55:14)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:8.

Je konec tohoto bláznivého utkání, které nakonec končí 3:3!
    Už ve 4. minutě šli domácí do vedení po skvělé střele Elmusratiho. V 9. minutě ovšem lišky srovnaly, konkrétně se trefil Barnes. Ve 24. minutě ale Braga slavila další gól, tentokrát to byl Paulinho. Posléze předvedl Matheus skvělý zákrok a podržel Bragu po zakončení Ündera. Před poločasem musel dvakrát zasahovat také Schmeichel.
    Ve druhé půli začala Braga opatrně, ovšem po hodině hry se Ünder dostal ke střele, kterou Matheus vychytal a posléze vstřelil branku Vardy, ale z ofsajdu. Nakonec v 78. minutě už hosté dokázali srovnat, když se trefil Thomas. V 90. minutě šli ale domácí zpět do vedení po brance Fransérgia a zdálo se, že tři body zůstanou doma, ale v 90+5. minutě srovnal anglický reprezentant Vardy!
    Leicester remizoval na půdě Bragy 3:3.

90+6
    90+5. Jamie VARDY - 3:3

90+5
    Leicester právě vstřelil branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož lišky dokázaly už po uplynutí nastaveného času srovnat na 3:3! Maddison metr od vápna posunul míč na pravou stranu, odkud přišla skvělá přihrávka Marca Albrightona na zadní tyč, kde byl kanonýr JAMIE VARDY a ten se nemýlil. Asistence: Marc Albrighton.

90+4
    Centr ale končí pouze v moci gólmana Matheuse.

90+3
    Tentokrát ovšem lišky získaly rohový kop z levé strany a tohle je šance na srovnání.

90+2
    Guilherme Schettine to tentokrát přehnal se svou tvrdostí a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
    90. FRANSÉRGIO - 3:2

90
    Braga právě vstřelila branku!
    Domácí celek jde potřetí v tomto utkání do vedení a nyní už je velice blízko k zisku tří bodů! Galeno se po levé straně dostal excelentně směrem dopředu a ve vápně posunul míč na FRANSÉRGIA, který následně prostřelil Schmeichela. Asistence: Galeno.

89
    James Maddison si tentokrát došel pro faul a Leicester má opět míč.

87
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Guilherme Schettine.
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází André Castro, přichází André Horta.

86
    Další roh získaly lišky a Fofana se dostal ke hlavičce, ale tu poslal opět jen nad.

84
    Paulinho tentokrát uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu a Leicester bude znovu na balónu.

81
    Opět se hosté snažili po rohu dostat do zakončení, ale Braga odhlavičkovala míč.

80
    Hosté ale chtějí tento zápas vyhrát a nyní získali rohový kop z pravé strany.

Michal Raška

Branky: 4. Elmusrati, 24. Paulinho (R. Horta), 90. Fransérgio (Galeno) – 9. H. Barnes, 78. Thomas (Maddison), 90+5. Vardy (Albrighton)

Karty:   64. Elmusrati (BRG), 84. Paulinho (BRG), 90+2. Schettine (BRG) – 52. Albrighton (LEC), 53. J. Evans (LEC)

SC Braga: Matheus – Esgaio (C), B. Viana, Vítor Tormena, Sequeira – R. Horta (68. R. Silva), A. Castro (87. A. Horta), Elmusrati, I. Medeiros (77. Fransérgio) – Galeno, Paulinho (87. Schettine).
    Náhradníci: T. Sá, Santos – Fransérgio, A. Horta, Novais, R. Silva, Ruiz, Rolando, Zé Carlos, Schettine, Tchuda, Berna.

Leicester City: Schmeichel (C) – Justin, J. Evans, Fuchs (46. Fofana) – Albrighton, Choudhury, Thomas, H. Barnes (62. Vardy) – Ünder (61. Maddison), Praet (46. Tielemans) – Iheanacho (69. Ayoze Pérez).
    Náhradníci: Jakupović, D. Ward – Fofana, Maddison, Morgan, Ayoze Pérez, Tielemans, Vardy.

Rozhodčí: Orsato – Giallatini, Preti (vš. ITA)