CSKA Sofia – Young Boys 0:1 (kon.) | Molde – Arsenal 0:3 (kon.) | Braga – Leicester 3:3 (kon.)
AEK Atény – Zorja Luhansk 0:3 (kon.) | Sparta – Celtic 4:1 (kon.) | Lille – AC Milán 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Villarreal 1:1 (kon.) | Karabach – Sivasspor 2:3 (kon.) | Linz – Antverpy 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Feyenoord 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Gent – CZ Bělehrad 0:2 (kon.)
Liberec – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Kluž – AS Řím 0:2 (kon.) | Dundalk – Rapid 1:3 (kon.)
Leverkusen – Beer Ševa 4:1 (kon.) | Nice – Slavia 1:3 (kon.) | Standard – Lech Poznaň 2:1 (kon.)
Rangers – Benfica 2:2 (kon.) | Eindhoven – PAOK 3:2 (kon.) | Granada – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Neapol – Rijeka 2:0 (kon.) | Alkmaar – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Tottenham – Ludogorec 4:0 (kon.)
Lille OSC
1:1 (0:0)
AC Milán
Čtvrtek 26.11.2020, 18:55 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Evropská liga • Skupina H

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:50:24)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:17.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání. První poločas nenabídl téměř nic a branky se diváci nedočkali. Do druhého poločasu vstoupil skvěle hostující celek, který poslal do vedení Samuel Castillejo. Domácí pak zabrali a po hodině hry vyrovnal Jonathan Bamba. Žádná další branka již nepadla a duel tedy skončil nerozhodně 1:1.

90+5

90+4
    Oba celky se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že další branky se dnes již nedočkáme.

90+2
    Žlutou kartu dostává Brahim Díaz (AC Milán).

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Vše podstatné se nyní odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

85
    Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že si týmy body rozdělí.

84
    Rohový kop pro AC Milán.

83
    Domácí dobře kombinovali na polovině soupeře, ale finální přihrávka postrádala přesnost.

81
    Nyní je k vidění pouze řada nepřesných přihrávek, takže nic zajímavého se na trávníku neděje.

79
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jérémy Pied, přichází Tiago Djaló.

79
    Oba celky se snaží něco vymyslet, ale ani jednomu se směrem dopředu nedaří podle představ.

77
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Jens Hauge, přichází Rade Krunić.

75
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Isaac Lihadji.

73
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Zhruba dvacet minutek před koncem tedy pokračujeme za stavu 1:1.