Mountfield HK – Sparta 1:2 (kon.) | Třinec – Liberec 6:4 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.)
Mountfield HK
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 27.11.2020, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 21. kolo

45:35
    Vladimír Sobotka (SPA) už bruslí na trestnou lavici, menší trest obdržel za podrážení, kterého se dopustl někde v rohu kluziště.

37:06
    Další trest, tentokrát pro Spartu. Andrej Kudrna (SPA) si za brankou Lukeše pomohl v souboji až moc agresivně a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

33:45
    Nepříjemnost pro domácí, Vladimír Růžička (MHK) si pomohl ke kotouči útočným faulem a za sekání už jede na trestnou. Spartu tak čeká druhá přesilovka, využije ji?

17:27
    Za ostrý hit, který předvedl Radek Smoleňák (MHK) u střídačky Sparty na jednoho z hostujících hráčů, už putuje hradecký kapitán na trestnou. Dvě minuty, napadení.

05:30
    Tady nešlo jinak a Hradec má první přesilovku! Miroslav Forman (SPA) po prohraném buly podrazil startujícího domácího plejera a dostává dvě minuty za podrážení.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 7. Orsava (V. Růžička, Hronek) – 19. Tomášek (Sobotka, Němeček), 51. Sukeľ (Řepík)

Mountfield HK: Š. Lukeš (Sajdl) – Nedomlel (A), Zámorský, Čáp, Hronek, Šalda, F. Pavlík (A), R. Pilař – Smoleňák (C), Cingel, Kelly Klíma – J. Sklenář, V. Růžička, Orsava – Perret, Lev, Kevin Klíma – R. Pavlík, Koukal, Jergl.
    HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Piskáček (A), Košťálek, Němeček, M. Jandus, Tomáš Dvořák, Mikliš, Poizl – Sobotka, Horák, Tomášek – Rousek, Sukeľ, Řepík (C) – Buchtele, Pech (A), Forman – Dvořáček, Vitouch, Kudrna.

Rozhodčí: Hradil, Veselý – Rampír, Špringl