Mountfield HK – Sparta 1:2 (kon.) | Třinec – Liberec 6:4 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.11.2020, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 21. kolo

Je dobojováno, v repríze finále ze sezóny 2018/2019 se z vítězství 6:4 raduje domácí Třinec. Oceláři sice v úvodu zápasu prohrávali 2:0, dvěma góly ještě do konce první třetiny ale dokázali srovnat. Druhá třetina již dopadla lépe pro domácí a ve třetí třetině si Oceláři udrželi svůj náskok, čímž potvrdili, proč jsou aktuálně nejlépe hrajícím celkem u nás. Z mé strany je to tedy pro dnešní den vše, budu se na Vás těšit u některého z příštího zápasů třineckých Ocelářů. (19:27:31)

59:58
    Zadina z levého kruhu ještě trefuje bližší tyč Pavelkovy klece.

58:38
    Liberec bude dohrávat utkání ve čtyřech, za hrubost míří na lavici hanby Jan Šír.
    58:27 Milan DOUDERA - 6:4

58:27
    Třinec právě vstřelil branku!
    Stejně jako proti Plzni, i nyní se MILAN DOUDERA prosazuje trefou do prázdné branky a s jistotou pečetí vítězství Třince. Bez asistence.

57:34
    Jako úmyslný byl vyhodnocen ofsajd hostů a stejně jako Pavelka se i kotouč vrací do pásma hostů.

57:27
    A je rozhodnuto, Jaroslav Pavelka opouští branku a hosté se budou snažit skórovat v šesti.

57:27
    Bílí Tygři mají po zakázaném uvolnění Třince k dispozici vhazování před Štěpánkem a vybírají si oddechový čas.
    57:06 Ronald KNOT - 5:4

57:06
    Liberec právě vstřelil branku!
    Pod Javorovým se utkání znovu dramatizuje, po zpětné přihrávce Michala Birnera ze z druhé vlny prosazuje RONALD KNOT a Oceláři znovu vedou pouze o gól. Asistence: Michal Birner a Michal Bulíř.

56:27
    Zadina v rohu kluziště nalákal dva hráče z řad soupeře a zdatně ještě dokázal rozehrát.

56:10
    Bílí Tygři znovu musí rozjet útočnou akci zpoza branky a i nyní Jakub Štěpánek nahození hostů raději podrží v lapačce.

55:34
    Liberečtí se znovu zdrží v útočném pásmu, Jakub Štěpánek musel přikrýt jejich nahození před najíždějícími Tygry.

54:49
    Jaroměřský vyhazuje kotouč do pásma hostů a Zadina už naskakuje na led.

53:56
    Gríger to z levého kruhu zkusil bekhendem, kotouč ale zamířil vysoko nad třineckou branku.

52:59
    Po diskuzi mezi kapitány vyměřují hlavní rozhodčí Matěji Stránskému dvouminutový trest za vysokou hůl + desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odpyká Filip Zadina.

52:37
    Šmíd prodloužil na Vlacha, jeho následný pas do mezikruží ale zachytává třinecká obrana.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 15. Chmielewski (Zadina, Marcinko), 20. M. Adámek (Roman, O. Kovařčík), 22. P. Vrána (Zadina, D. Musil), 36. M. Stránský (Hrňa, Martin Růžička), 45. Jaroměřský (Jašek, M. Kovařčík), 59. M. Doudera – 4. Rosandić, 8. Filippi (T. Rachůnek, P. Jelínek), 33. Lenc (Rosandić, Birner), 58. Knot (Birner, Bulíř)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – D. Musil, M. Doudera, Kundrátek, Jaroměřský, M. Adámek, Zahradníček – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Chmielewski, Marcinko, Zadina – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrehorčák – Hrňa.
    Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (Kváča) – Šmíd (A), T. Hanousek, Rosandić, Knot, Derner, Štibingr – Birner (A), Bulíř, Lenc – T. Rachůnek, Filippi, Gríger – J. Vlach, P. Jelínek (C), A. Musil – Šír, Najman, M. Zachar – Hrabík.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Ganger, Klouček