Mountfield HK – Sparta 1:2 (kon.) | Třinec – Liberec 6:4 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 27.11.2020, 17:30Tipsport extraliga • 21. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:50:15)

62:24 Martin KOHOUT - 2:1

62:24
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Pulpán vyrazil na osamoceného Svobodu, na poslední chvíli dokázal nabít MARTINU KOHOUTOVI, který se zprava trefil do odkryté sítě. Asistence: Lukáš Pulpán.

61:43
    Beránek si dojel s kotoučem až před Svobodu, ten ale další akci domácích zastavil.

61:27
    Marosz vyrazil na Novotného, domácí brankář ale dokázal puk chytit do náruče.

60:29
    Pulpán překombinoval v útočné třetině a karlovarští hokejisté se musejí vracet do středního pásma.

60:01

Je konec základní hrací doby, v té padly jen dva góly. V poslední třetině se nepodařilo ani jednomu z týmů změnit skóre, čeká nás tak za několik okamžiků prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Václav Skuhravý tvrdě pálil od pravého mantinelu, Svoboda ale včas zasáhl.

58:51
    Tlak Energie končí vyhozením hostí, obě mužstva střídají.

57:43
    Domácí přišli při přesilovce o kotouč a Werbik vyrazil z trestné lavice do protiútoku, Novotný ale jeho zakočení zastavil.

57:15
    Rastislav Dej (VIT) oslabí na čtyři minuty svůj tým kvůli vysoké holi.

56:22
    Jakub Flek vypálil z pravého kruhu, při následné situaci už si myslel, že kotouč skončil v bráně, gól nakonec ale slavit nemůže.

55:31
    Nicolas Werbik (VIT) míří na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

54:33
    Vondráček se natahoval po letícím kotouči, bohužel pro Energii byl neúspěšný.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 33. Hladonik (D. Kaše, Flek), 63. Kohout (Pulpán) – 7. Marosz (Dej)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, Weinhold – Hladonik, D. Kaše, Flek – O. Beránek, T. Mikúš, Lauko – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – Schleiss (A), Hruška (A), Lakatoš – Dej, Marosz, Šišovský – Dočekal, J. Mikyska, Mallet – Lednický, Werbik, Bernovský.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Bryška, Axman