Hranice – Plzeň 24:24 (kon.) | SHC Maloměřice – Dukla 25:39 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 31:31 (kon.)
Zubří – Královo Pole 19:20 (kon.) | Jičín – Karviná 18:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
19:20 (10:9)
SKKP Handball Brno
Sobota 28.11.2020, 18:00Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a nejen u házené zase někdy na počtenou. (19:35:11)

Po neuvěřitelném dramatu nakonec plný bodový zisk berou házenkáři Brna, kteří je získávají naprosto zaslouženě! Ve druhé půli byli o něco lepším týmem, navíc vždy dokázali odpovědět na domácí gól. Tři minuty před koncem se tak dostali do klíčového vedení, které si pak pohlídali a Zubří tak z dobře rozehraného duelu nebere ani jeden bod.

HC ROBE Zubří – SKKP Handball Brno 19:20 (10:9)
    Nejvíce branek: Mořkovský 6/2, Mazurek 3, Dobeš 3 – Horut 9/5, Sekulić 4, Flajsar 3. Sedmimetrové hody: 4/2 – 7/5. Vyloučení: 4:4.

Konec zápasu. (19:20)
    60
    Mořkovský reaguje svou šestou trefou v zápase, avšak domácí už nemají dostatek času. (19:20)
    60
    Horut nejspíš pojišťuje výhru pro svůj tým. (18:20)
    59
    Mořkovský i pod tlakem v klidu proměnil sedmimetrový hod a čeká nás ještě pořádné drama. (18:19)

59
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Erik Žvak). (17:19)
    59
    Sekulić v pádu neuvěřitelně tvrdě vypálil, Malina neudržel míč před brankovou čárou a Brno tedy vede o dva góly. (17:19)

58
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík). (17:18)
    57
    Střelecké mlčení na obou stranách prolomil až Sekulić, který tak po delší době překlápí vedení na stranu Brna. (17:18)

56
    Také Flajsar rozezněl brankovou konstrukci, gól jsme tak neviděli už šest dlouhých minut. (17:17)

55
    Havran pálil neuvěřitelně tvrdě, ale rozezněl jen brankovou konstrukci, což by ho mohlo ještě hodně mrzet. (17:17)

54
    Oddechový čas pro hosty. (17:17)

54
    Mořkovský výborně vystihl soupeřící pas, ale při následném úniku pálil moc brzo, přičemž jeho pokus skončil na břevnu. (17:17)

53
    Oddechový čas pro domácí. (17:17)

53
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Erik Žvak). (17:17)

52
    Horut poprvé při sedmičce selhal, pokazil si to úplně sám, protože mířil nad horní tyč. (17:17)