Hranice – Plzeň 24:24 (kon.) | SHC Maloměřice – Dukla 25:39 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 31:31 (kon.)
Zubří – Královo Pole 19:20 (kon.) | Jičín – Karviná 18:29 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
25:39 (9:18)
HC Dukla Praha
Sobota 28.11.2020, 16:00Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování dalšího onlajn přenosů. (17:28:19)

Ve zcela jednostrannou záležitost se prakticky od první minuty proměnil zápas mezi Maloměřicemi a Duklou. Dukla prakticky od první minuty nedala soupeři čuchnout k šanci na vedení nebo i vyrovnání a soustředěným výkonem dokráčela k důležitému vítězství 25:39.

Konec zápasu. (25:39)
    60
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Denis Harabiš). (25:39)
    59
    Po nezdaru Dukly se z brejku prosazuje Drásal. (25:38)
    59
    Havlát našel skulinku mezi nohama brankáře Dukly. (24:38)
    58
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
    (23:38)

58
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (23:37)
    58
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Patrik Černý). (23:37)

58
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Denis Harabiš). (22:37)
    57
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (22:37)
    57
    Patzel dává další branku a Dukla začíná útočit na čtyřicítkovou metu. (21:37)
    56
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jonáš Patzel). (21:36)
    56
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (21:35)
    55
    Zelenka obdržel přihrávku přes celé hřiště až na brankoviště, odkud dává branku. (20:35)