Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 28.11.2020, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 11. kolo

59:57
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Dominik Tejnor – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Kloz – 2 min., hrubost).

57:48
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jakub Stehlík – 2 min. + 10 min. osobní trest).

54:00
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jakub Stehlík – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Vítek – 2 min., vysoká hůl).

50:58
    Vsetínu se nyní naskýtá příležitost vsítit kontaktní branku, dvě minuty za podrážení pro Davida Michálka.

39:15
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ladislav Bittner – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matouš Hrubec – 2 min., hrubost).

34:02
    Vsetín nebyl schopen ve třech po sobě jdoucích početních výhodách vstřelit branku a nyní bude čelit přesilovce soupeře. Dvě minuty za držení pro Vojtěcha Šilhavého.

31:34
    Vsetín si v krátkém čase zahraje již třetí početní výhodu, tentokrát domácí tým oslabil Lukáš Chalupa, dvě minuty za sekání.

28:46
    Rodící se nápor Valachů může podpořit přesilová hra. Dvě minuty za podrážení, to je verdikt pro Jakuba Stehlíka.

25:17
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Chalupa – 2 min., krosček).

20:54
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lubomír Štach – 2 min., držení).

20:00
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Smetana – 2 min., hrubost).

14:39
    Znovu se vylučuje, druhou přesilovou hru si zkusí domácí. Dvě minuty za držení obdržel Šimon Jenáček.

11:32
    Nyní si přesilovou hru zahraje Vsetín. Dvě minuty za nedovolené bránění nafasoval Lukáš Zukal.

09:15
    Poprvé v dnešním utkání se vylučuje, na trestnou lavici míří za hákování vsetínský Roman Půček.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Psota (L. Chalupa, Bittner), 22. Bittner (Šťovíček, Zukal), 56. Bittner

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Vejmelka) – Furch, Zukal, Stehlík, Tejnor, L. Chalupa, Hlaváč, Vodička (A) – Vodný (C), Nedvídek, Šťovíček – Krliš (A), Bittner, Psota – Š. Kratochvil, Kořenek, Ferda – Křehlík, Michálek, Hrubec.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Půček, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, A. Zeman – Gajarský, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Wagner, Bejček – Podrazil, Žídek