Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 28.11.2020, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 11. kolo

59:57
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Dominik Tejnor – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Kloz – 2 min., hrubost).

58:32
    Bartko měl před sebou prázdnou branku, ovšem přestřelil!

57:48
    Vsetín jde do hry v šesti proti třem!

57:48
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jakub Stehlík – 2 min. + 10 min. osobní trest).

57:34
    Se Vsetínem mohlo být ještě hůř! Vodný poslal puk zpoza branky Stehlíkovi, vsetínská branka byla zcela prázdná, ale třebíčský obránce minul.
    55:36 Ladislav BITTNER - 3:0

55:36
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí odskakují do tříbrankového trháku pomalinku se zdá, že je rozhodnuto! Do útočného pásma se rozjel LADISLAV BITTNER, byl podporován ještě Psotou, ale zvolil individuální zakončení a překonal Gábu mezi nohy. Bez asistence.

54:00
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jakub Stehlík – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Vítek – 2 min., vysoká hůl).

52:02
    Bittner svůj nájezd neproměnil, branku Vsetína minul.

52:02
    Bylo nařízeno trestné střílení! Bittner sice stačil zakončit, ale už před tím měl rozhodčí zdviženou pravici a domácí útočník si nájezd zopakuje.

50:58
    Vsetínu se nyní naskýtá příležitost vsítit kontaktní branku, dvě minuty za podrážení pro Davida Michálka.

44:52
    Gajarský nyní sám na hranici brankoviště, Jekel znovu dokázal kotouč udržet před brankovou čárou!

42:50
    Pechanec postupoval do přečíslení dva na jednoho s Hořanským, ovšem prvně jmenovaný se ocitl až v příliš ostrém úhlu a trefil pouze připravený beton Jekela.

39:15
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ladislav Bittner – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matouš Hrubec – 2 min., hrubost).

34:02
    Vsetín nebyl schopen ve třech po sobě jdoucích početních výhodách vstřelit branku a nyní bude čelit přesilovce soupeře. Dvě minuty za držení pro Vojtěcha Šilhavého.

33:34
    Vlach zakončoval bekhendem a Jekel vyrazil, následně Hořanský směřoval puk do odkryté branky Klozovi, domácí obránce však celou situaci zachránil a puk odpálil!

32:23
    Valaši ostřelují Jekela, Smetana sice branku minul, ale k dorážce se ještě dostal Pechanec, Jekel ovšem tygřím skokem zasáhl a drží Třebíč!

31:34
    Vsetín si v krátkém čase zahraje již třetí početní výhodu, tentokrát domácí tým oslabil Lukáš Chalupa, dvě minuty za sekání.

31:27
    Valaši jsou nyní mimořádně aktivní, v tutové příležitosti Babka, Jekel opět kryje!

30:26
    Vlach přenesl hru přes šíří pásma na Kloze, ten pálil z voleje, ovšem včas se přemístil i Pavel Jekel!

28:46
    Rodící se nápor Valachů může podpořit přesilová hra. Dvě minuty za podrážení, to je verdikt pro Jakuba Stehlíka.

25:17
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Chalupa – 2 min., krosček).
    21:21 Ladislav BITTNER - 2:0

21:21
    Horáci využívají přesilovou hru 4 na 3 a odskakují do dvoubrankového vedení! Střelu od modré čáry v podání Šťovíčka šikovně tečoval LADISLAV BITTNER. Asistence: Martin Šťovíček, Lukáš Zukal.

20:54
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lubomír Štach – 2 min., držení).

20:00
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Smetana – 2 min., hrubost).
    18:26 Matěj PSOTA - 1:0

18:26
    Valaši chybovali ve středním pásmu a toho Třebíč dokázal využít, když Chalupa vyslal do úniku MATĚJE PSOTU, ten si s pukem najel na levý kruh a trefil do pravého růžku Gábovy svatyně. Asistence: Lukáš Chalupa, Ladislav Bittner.

14:39
    Znovu se vylučuje, druhou přesilovou hru si zkusí domácí. Dvě minuty za držení obdržel Šimon Jenáček.

13:26
    Bartko předložil zpoza branky puk na hůl Vlachovi, ten okamžitě pálil z voleje, ale Jekel dokázal proti tutové příležitosti vsetínského útočníka zasáhnout a puk vyrazil!

11:32
    Nyní si přesilovou hru zahraje Vsetín. Dvě minuty za nedovolené bránění nafasoval Lukáš Zukal.

09:15
    Poprvé v dnešním utkání se vylučuje, na trestnou lavici míří za hákování vsetínský Roman Půček.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Psota (L. Chalupa, Bittner), 22. Bittner (Šťovíček, Zukal), 56. Bittner

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Vejmelka) – Furch, Zukal, Stehlík, Tejnor, L. Chalupa, Hlaváč, Vodička (A) – Vodný (C), Nedvídek, Šťovíček – Krliš (A), Bittner, Psota – Š. Kratochvil, Kořenek, Ferda – Křehlík, Michálek, Hrubec.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Půček, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, A. Zeman – Gajarský, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Wagner, Bejček – Podrazil, Žídek