Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 28.11.2020, 16:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 14. kolo

Utkání končí a Zubři z něj berou tři body! Soupeř z Ústí nad Labem se snažil navázat na dobré tempo z druhé třetiny, když ve 45. minutě Kacetlovu masku nastřelil z dobré pozice Tlačil. To však byla poslední tečka za ústeckou neefektivitou. Domácí hráči v závěru se špetkou štěstí využili přesilovou hru a z hole Martina Ryšavého, jenž zapsal druhý zásah, zpečetili své vítězství v poměru 4:0. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím a u dalšího přenosu na počtenou! (18:06:04)

59:35
    Kacetla od zápisu nuly z dnešního zápasu dělí 25 vteřin.

58:40
    Přerov už nikam spěchat nemusí, posledních 80 vteřin zápasu už bude spíše formální záležitostí.
    56:59 Martin RYŠAVÝ - 4:0

56:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    I přes ne zcela přesvědčivý výkon v početní výhodě však nakonec přichází její využití! Zubři si v brejku sice nedokázali přesně přihrát, puk ale přesto po bekhendu Filipa Dvořáka doskákal po odrazech k opačné tyči, kde stál volný MARTIN RYŠAVÝ, který zapisuje druhou branku dnešního večera! Vítězství Přerova je zřejmě zpečetěno. Asistence: F. Dvořák, M. Svoboda.

56:30
    Tato přerovská přesilovka je zatím vcelku tristní.

55:16
    Přerov o dvojnásobnou výhodu přišel, všechno však může napravit ve zbývajícím trestu Havránka.

54:35
    Zubři bez pohybu nedokázali najít recept na ústeckou trojici a sami se připravují o postavení v útoku.

53:54
    Zubři si zahrají šest minut před koncem dvojnásobnou přesilovku! Velká komplikace pro hosty.

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpán Havránek – 2+2 min, vysoká hůl).

53:38
    Útok domácích přerušilo postavení mimo hru.

53:07
    Kuriózní situace! V šesti hráčích teď Zubry vystřídal jejich soupeř. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jiří Severa.

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jiří Severa.

52:38
    Ani přerovské vyloučení za hru v šesti nebylo potrestáno gólem. Zatím hrajeme bez využití.

52:11
    Vrdlovec z rohu našel ve středu uvolněného Tůmu, jemuž ale střela z první příliš nesedla a skvělou pozici tak nevyužil.

51:38
    Minuta z ústecké přesilovky je minulostí, Hanáci v ní zatím soupeři nic nepovolili.

51:00
    Ústí o postavení v pásmu ihned po buly přišlo, musí jej dobývat nanovo.

50:38
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Martin Ryšavý.

50:21
    Ryšavý se Süssem ujížděli v přečíslení proti jednomu soupeři, první jmenovaný nakonec zvolil střelu, se kterou si gólman Schwarz poradil!

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 1. Kubeš (T. Doležal, Dostálek), 5. Ryšavý (Matěj Svoboda, Hrabal), 33. Matěj Svoboda (Kučeřík), 57. Ryšavý (F. Dvořák, Matěj Svoboda)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), Kučeřík, Dluhoš, Dřímal – T. Doležal, Indrák, Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Süss, Šoustal.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Haas) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Vl. Brož (A), M. Voženílek, Klikorka, Vacík – Protasenja, Pšenička (C), Trávníček – Houška, Vrdlovec, Tůma – Tlačil, Furch, Severa – Grim, P. Svoboda, Matějček.

Rozhodčí: Fiala, Cabák – Bartek, Kučera