Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    I přes ne zcela přesvědčivý výkon v početní výhodě však nakonec přichází její využití! Zubři si v brejku sice nedokázali přesně přihrát, puk ale přesto po bekhendu Filipa Dvořáka doskákal po odrazech k opačné tyči, kde stál volný MARTIN RYŠAVÝ, který zapisuje druhou branku dnešního večera! Vítězství Přerova je zřejmě zpečetěno. Asistence: F. Dvořák, M. Svoboda.

53:54
    Zubři si zahrají šest minut před koncem dvojnásobnou přesilovku! Velká komplikace pro hosty.

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpán Havránek – 2+2 min, vysoká hůl).

53:07
    Kuriózní situace! V šesti hráčích teď Zubry vystřídal jejich soupeř. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jiří Severa.

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jiří Severa.

52:11
    Vrdlovec z rohu našel ve středu uvolněného Tůmu, jemuž ale střela z první příliš nesedla a skvělou pozici tak nevyužil.

50:38
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Martin Ryšavý.

50:21
    Ryšavý se Süssem ujížděli v přečíslení proti jednomu soupeři, první jmenovaný nakonec zvolil střelu, se kterou si gólman Schwarz poradil!

46:35
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., nedovolené bránění).

44:24
    Tlačil dostal přesný pas na levý kruh, odkud pálil bez přípravy, ale nastřelil pouze brankářovu masku!

42:22
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Šoustal – 2 min., podrážení).

38:08
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Daniel Indrák – 2 min., podrážení).

34:38
    Schwarz se ocitl mimo své brankoviště, čehož se snažil rychle využít přihrávkou Darek Hejcman. Jeho přihrávka však nenašla hokejku volného Zbořila, který mohl zakončovat do odkryté klece!

33:37
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Tůma – 2 min., hákování).
    32:58 Matěj SVOBODA - 3:0

32:58
    Ve 33. minutě domácí zvyšují na 3:0! Možná trochu krutý obraz reality pro hráče Ústí, kteří zatím ve druhé třetině svou aktivitou soupeře převyšovali. Radek Kučeřík dlouho přihrávkou našel hůl Matěje Svobody, který už se ve druhém samostatném úniku nemýlil! Asistence: Kučeřík, Ryšavý.

30:29
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Přemysl Svoboda – 2 min., podrážení).

27:35
    Přerov se zcela marně pokoušel dostat puk ven z obranné třetiny, ale vůbec nemohl pobrat dech. Klikorka se Severou byli v hlavní roli střelců, ale zatím se jim lepí smůla na paty!

27:15
    Ústečtí teď Zubry znovu zatlačili v jejich pásmu, z čehož pramenila Klikorkou nastřelená tyč!

23:33

22:13
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Voženílek – 2 min., hrubost).

22:13
    Matěj Svoboda v samostatném úniku pláchl ústecké obraně po povedené přihrávce Filipa Dvořáka! Skvělá klička ale ještě úspěch neznamenala, Schwarz zastavil puk špičkou betonu!

18:13
    Slovan se dostal do tempa a vypracovává si zajímavé příležitosti! Vrdlovec vyzval v přečíslení do střely Tůmu, ten ale Kacetla nepřekonal!

14:04
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., podrážení).

13:26
    Hosté měli opět namále! Do přečíslení prchl Dostálek s Doležalem, přičemž se první jmenovaný odhodlal ke kličce do středu a následné střele, Schwarz ale zasáhl! Druhý jmenovaný se poté snažil dorážet z velké blízky u levé tyče, ale neuspěl!

09:07
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladislav Houška – 2 min., hákování).
    04:22 Martin RYŠAVÝ - 2:0

04:22
    Zubři rychle odskakují do dvoubrankového vedení! Hrabal napřáhl po vyhraném buly k přízemní střele, kterou na branku tečoval Matěj Svoboda. Na hranici brankoviště mezitím úřadoval MARTIN RYŠAVÝ, který se rychle zorientoval a zblokovaný kotouč zasunul za povyjetého gólmana hostů. Asistence: M. Svoboda, Hrabal.

02:54
    Zubři se ocitli v gólové šanci, kdy se ke Schwarzovi s Doležalem protlačil Dostálek, v pohodlném zakončení mu ale zabránil soupeřův obránce stejně jako dorážejícímu Doležalovi.
    00:30 Jakub KUBEŠ - 1:0

00:30
    Domácí rychle otevírají skóre zápasu! Po odehrané půlminutě se dokázali velmi dobře přesunout do útočné třetiny, kde obrannou práci Ústečtí nezvládli. Z náporu se puk dostal až na volného JAKUBA KUBEŠE, který z levého kruhu dokázal prostřelit Schwarze! Asistence: Tomáš Doležal, Vlastimil Dostálek.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 1. Kubeš (T. Doležal, Dostálek), 5. Ryšavý (Matěj Svoboda, Hrabal), 33. Matěj Svoboda (Kučeřík), 57. Ryšavý (F. Dvořák, Matěj Svoboda)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), Kučeřík, Dluhoš, Dřímal – T. Doležal, Indrák, Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Süss, Šoustal.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Haas) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Vl. Brož (A), M. Voženílek, Klikorka, Vacík – Protasenja, Pšenička (C), Trávníček – Houška, Vrdlovec, Tůma – Tlačil, Furch, Severa – Grim, P. Svoboda, Matějček.

Rozhodčí: Fiala, Cabák – Bartek, Kučera