Slavia – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Vrchlabí 2:5 (kon.)
Litoměřice – Přerov 4:5 (po pr.) | Kolín – Benátky n/J 5:4 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Frýdek-M. – Kadaň 2:5 (kon.) | Třebíč – Sokolov 5:0 (kont.) | Jihlava – Šumperk 5:0 (kon.)
HC Frýdek-Místek
2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
SK Trhači Kadaň
Sobota 23.01.2021, 17:00 • Hala Polárka • Chance liga • 23. kolo

Domácí otevírali skóre zápasu, když se v 1. minutě prosadil Alexandr Šepelev, ve 4. minutě srovnával na 1:1 hostující Jan Svoboda, Frýdek-Místek se však ve zmiňované třetině prosadil ještě jednou, a to když se trefil Denis Kindl. Zbytek zápasu už ale nabídl pouze góly Kadaně, napřed ve 2. třetině na 2:2 vyrovnal Radek Havel, poté se ve 31. minutě trefil Vít Seemann. Ve 3. třetině padly také dva góly, ve 49. minutě zamířil přesně pod horní tyč Vladislav Houška a v poslední minutě se do prázdné brány trefil Zdeněk Zabloudil. Hosté tak zvítězili 2:5 a odváží si tři body. (19:23:48)

Kadaň právě vstřelila branku!
    ZDENĚK ZABLOUDIL se ze středního pásma trefuje do prázdné brány a upravuje na 2:5. Asistence: Jakub Veselý a Ondřej Havlín.

58:48
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:35
    Oddechový čas pro domácí.

58:27
    Po delší době byla vidět střela Kadaně, Zabloudil se ale trefil pouze do domácího gólmana.

58:12
    Rothova střela od modré proletěla k bráně, kde se ji do brány snažilo dorážet několik hráčů, ale i teď byl úspěšnější Běhula.

56:02
    Kindlovi se několika kličkami podařilo vyhnout hostujícím hráčům, a tak domácí hráč s číslem 74 mohl střílet, kotouč sice chvíli poskakoval před brankovištěm, ale nakonec ho Běhula vyrazil.

55:26
    Běhula rozehrál na Veselého, ten kotouč poslal pouze do středního pásma, kde se k němu dostávají domácí.

54:26
    Běhulovi vypadla střela Peterka, domácí hráči se ještě snažili puk dorazit do brány, ale to se jim nepodařilo, nakonec si hostující gólman kotouč našel a schoval ho do lapačky. Před bránou se poté strhla menší potyčka, ale vylučovat se nebude.

53:30
    Pokus J. Svobody Suchánek zastavil a poté rozehrál na Šedivého.

52:55
    Hosté musí vyklidit své útočné pásmo, jinak by se pískal ofsajd.

52:26
    Domácí v ofsajdu.

52:01
    Suchánek zastavuje puk, který nečekaně vyletěl z obranného pásma Kadaně.

51:15
    Tomi si objel kadaňské hráče a poté z kleku zakončil, Běhula ale včas sklapl své betony.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 1. Šepelev (Mikulík, Šedivý), 14. D. Kindl (Šedivý, Haman) – 4. J. Svoboda (Houška, Koblížek), 26. R. Havel (Seemann, Matyáš Svoboda), 31. Seemann (J. Svoboda, Koblížek), 49. Houška (Koblížek, R. Havel), 60. Z. Zabloudil (Jakub Veselý, Havlín)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Šepelev, Haman, Husák, Roth, Repe, Hrachovský, J. Adámek – D. Kindl, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), Peterek, Klimša (A) – Tomi, Przybyla, Ramik – Matiaško, Stuchlík, Flok.
    SK Trhači Kadaň: R. Běhula (Hanuljak) – Havlín, Trefný (C), R. Havel (A), Seemann, Kottek (A), Karmaškov, Delmarche – Z. Zabloudil, Chlouba, Jakub Veselý – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Hradecký, Bucek, Homer – Adámek, Matyáš Svoboda, Kupčo.

Rozhodčí: Doležal, Pilný – Gančarčík, Bohuněk