Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.11.2020, 17:00 • DD Eletromont Aréna • Chance liga • 24. kolo

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (19:19:35)

Máme tu konec dnešního utkání ve kterém domácí vyhrávají na Duklou Jihlava 4:2. První třetina byla jasně v režii Dukly, když se trefili Skořepa a Pekr a byly to jediné branky hostů v dnešním utkání. Od druhé třetiny začali domácí dominovat v utkání, když se v prostřední části trefili Kratochvil, Matýs a Urban. Ve třetí třetině dal jedinou branku domácích Chrtek a tak si HC Stadion připsal do tabulky další tři body.

59:50
    Lichanec nyní v jasné šanci nedokázal prostřelit ležícího Soukupa.

59:39
    To již pro domácí vypádá dobře.

59:07
    Dukla se snaží něco vymyslet, ale nedokáže se udržet v útočném pásmu.

58:47

58:36
    Hosté bez brankáře.

58:11
    Dělovka Čverného od modré zaduněla pouze o zadní mantinel.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24

57:17
    Mrňa postavil ve středním pásmu strom protihráči a ten se od něj pouze odrazil.

56:47
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Ondřej Matýs – 2 min., podrážení).

56:24
    Puk v hledišti. Vhazování ve středním pásmu.

56:02
    Domácí v klidu kombinují v útočném pásmu a nikam již nespěchají.

55:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Chlubna – 2 min., nedovolené bránění).

55:03
    Zakázané uvolnění Jihlavy.

54:53
    Hozák našel od mantinelu před brankou Mrňu, který v dobré šanci přestřelil.

54:28
    Dukla se drží v útočném pásmu, ale zatím honí puk po rohách.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 25. M. Kratochvil (Machač, Kajínek), 31. Matýs (M. Kratochvil, Bučko), 32. Urban (Hozák, Niko), 45. Chrtek (Heřman, Nouza) – 10. Skořepa (Pekr, Čachotský), 20. Pekr (Skořepa, Čachotský)

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (A), Bučko, Kajínek, Niko, Vála, Jirků (C), J. Moník – Heřman, Chrtek, Nouza (A) – M. Kratochvil, Matýs, Machač – Hozák, Urban, Mrňa – Moučka, Antoníček, Chalupa.
    HC Dukla Jihlava: Fučík (Jan Brož) – D. Krenželok, Eliáš, T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, V. Brož – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – T. Havránek, Čermák, Chlubna.

Rozhodčí: Čáp, Jechoutek – Kotlík, Dědek