Sparta – Hattrick Brno 5:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Black Angels 5:6 (kon.) | Střešovice – Ostrava 11:3 (kon.)
Otrokovice – Liberec 5:6 (po pr.) | Bohemians – Česká Lípa 15:6 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
11:3 (2:2, 4:1, 5:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 28.11.2020, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga • 8. kolo

Nejlepší hráči utkání
    Ondřej Němeček za domácí celek (2+2) a za hosty vyhlášen Dominik Eichner (1+1) (19:05:25)

Domácí ovládli i třetí třetinu, kdy dali dvě brzké branky a zcela dali útrum svému soupeři, který již s dalšími minutami věděl, že dnes na body nedosáhne.
    Tatran měl jen pomalý rozjezd, kdy inkasoval dvě branky. Nicméně dokázal vyrovnat a následně převzal otěže zápasu, hlavně ve třetí třetině měli jasně navrch a kontrolovali zápas.

59:17
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Pavel Sládeček – 2 min., Vysoká hůl).
    58:46 Matěj HAVLAS - 11:3

58:46
    Tatran právě vstřelil branku!
    Nakonec je tu ještě jeden zásah domácích. Vítovce dobře podržel puk, zbavil se soupeře a rozehrál tuto útočnou akci, na jejímž konci byl MATĚJ HAVLAS. Asistence: Ondřej Vítovec.

58:15
    Šimon Soukup nyní nepříjemně podklouzl, ale je v pořádku a pokračuje ve své defenzivní činnosti.

57:34
    Závěr zápasu je opravdu jen čekání na závěrečný hvizd. Tatran už spíše šetří síly a Ostrava se snaží o to, aby jejich soupeř nenačal druhou desítku svých branek.

55:26
    Nyní se hraje spíše na polovině palubovky a ani jede brankář nebyl delší dobu v permanenci.

54:20
    U míčku je Tatran, který už nikam příliš nespěchá a v poklidu dohrává zápas.

52:18
    Tatran v plném počtu a tohle oslabení zvládl poměrně dobře a stále má obrovský sedmi brankový náskok.

51:48
    Ostrava kombinuje s míčkem, ale příliš nezaměstnává Kříže.

50:21
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Pavel Sládeček – 2 min., Hra na zemi).
    49:34 Petr BRAUTFERGER - 10:3

49:34
    Autorem branky je PETR BRAUTFERGER, který zakončoval po křižné přihrávce z pravé strany a dává desátou branku svého celku. Asistence: Matěj Havlas.

48:31
    FBC se však nevzdává a nyní aktivně napadá rozehrávku svého soupeře, který však zatím hraje na jistotu.

47:35
    ...ihned se nastěhovali na půlku soupeře, ale nemají míček zcela pod svou kontrolou.

47:19
    Střešovice hrají v plném počtu a nyní mají zhruba minutovou přesilovku...
    46:37 Filip LANGER - 9:3

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 9. Pánek (Tlapák), 17. Němeček (Šindelář), 26. Malajka (vla.), 29. Sládeček (Meliš), 35. Němeček (Langer), 38. Meliš (Němeček), 41. Havlas (Brautferger), 42. Novotný (Jak. Kolísko), 47. Langer (Němeček), 50. Brautferger (Havlas), 59. Havlas (Vítovec) – 3. Eichner (Lipový), 6. Dohnal (Soukup), 27. Pešat (Eichner)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Němeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Rod, Sádlo – Navrátil, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Novotný, Meliš – Šindelář, Klápa, Brautferger.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Klinka) – Lipový, Zimmer, Burýšek – Malajka, Soukup, Herblich – Klimscha, Vítovec, Kaloč – Eichner, Jakubec, Šubert – Sládek, Pešat, Hurta – Kittel, Dohnal, Malina.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora