Jonathan Pearce - Kai Kamaka | Pearce (kon.) | | | Ashlee Evansová-Smithová - Norma Dumont Vianaová | Dumont Vianaová (kon.) |
Spike Carlyle - Bill Algeo | Algeo (kon.) | | | Josh Parisian - Parker Porter | Porter (kon.) |
Miguel Baeza - Takaši Sato | Baeza (kon.) | | | Anthony Smith - Devin Clark | Smith (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Kontiolahti | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: Jens Luraas Oftebro (NOR) (kon.) |
konec
SP - muži HS142, Ruka
Vítěz: H. E. Granerud (NOR)
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Halvor Egner Granerud (NOR) 282,0 b
2. Markus Eisenbichler (GER) 272,1 b
3. Dawid Kubacki (POL) 265,6 b
4. Jukija Sato (JPN) 260,3 b
5. Johann André Forfang (NOR) 255,8 b
6. Robert Johansson (NOR) 249,9 b
7. Kamil Stoch (POL) 246,5 b
8. Karl Geiger (GER) 242,5 b
9. Severin Freund (GER) 229,0 b
10. Anže Lanišek (SLO) 228,4 b
11. Markus Schiffner (AUT) 227,8 b
12. Constantin Schmid (GER) 220,7 b
13. Žiga Jelar (SLO) 220,6 b
14. Daniel-André Tande (NOR) 216,9
15. Rjoju Kobajaši (JPN) 214,5 b
16. Naoki Nakamura (JPN) 213,3 b
17. Bor Pavlovčič (SLO) 212,7 b
18. Peter Prevc (SLO) 206,8 b
19. Clemens Leitner (AUT) 203,5 b
20. Gregor Deschwanden (SUI) 202,4 b
21. Pius Paschke (GER) 202,3 b
22. Timon-Pascal Kaho,er (AUT) 201,9 b
23. Piotr Żyła (POL) 198,2 b
23. Davide Bresadola (ITA) 198,2 b
25. Pawel Wąsek (POL) 197,3 b
26. Dominik Peter (SUI) 193,4 b
27. Džunširo Kobajaši (JPN) 191,4 b
28. Casey Larson (USA) 184,7 b
29. Daiki Ito (JPN) 168,7 b
30. Artti Aigro (EST) 165,7 b
Startovní listina 2. kola
1. Gregor Deschwanden (SUI)
2. Dominik Peter (SUI)
3. Daiki Ito (JPN)
4. Piotr Żyła (POL)
5. Rjoju Kobajaši (JPN)
6. Timon-Pascal Kahofer (AUT)
7. Pawel Wąsek (POL)
8. Markus Schiffner (AUT)
9. Džunširo Kobajaši (JPN)
10. Casey Larson (USA)
11. Constantin Schmid (GER)
12. Peter Prevc (SLO)
13. Severin Freund (GER)
14. Clemens Leitner (AUT)
15. Žiga Jelar (SLO)
16. Bor Pavlovčič (SLO)
17. Daniel-André Tande (NOR)
18. Jukija Sato (JPN)
19. Pius Paschke (GER)
20. Davide Bresadola (ITA)
21. Naoki Nakamura (JPN)
22. Kamil Stoch (POL)
23. Johann André Forfang (NOR)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Artti Aigro (EST)
26. Karl Geiger (GER)
27. Halvor Egner Granerud (NOR)
28. Anže Lanišek (SLO)
29. Robert Johansson (NOR)
30. Markus Eisenbichler (GER)
Startovní listina
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Andreas Alamommo (FIN)
3. Alex Insam (ITA)
4. Naoki Nakamura (JPN)
5. Simon Ammann (SUI)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Andrew Urlaub (USA)
8. Niko Kytösaho (FIN)
9. Casey Larson (USA)
10. Matthew Soukup (CAN)
11. Daniel-André Tande (NOR)
12. Andreas Wellinger (GER)
13. Davide Bresadola (ITA)
14. Tilen Bartol (SLO)
15. Timon-Pascal Kahofer (AUT)
16. Dominik Peter (SUI)
17. Peter Prevc (SLO)
18. Markus Schiffner (AUT)
19. Rjoju Kobajaši (JPN)
20. Manuel Fettner (AUT)
21. Anže Semenič (SLO)
22. Timi Zajc (SLO)
23. Pawel Wąsek (POL)
24. Daiki Ito (JPN)
25. Marius Lindvik (NOR)
26. Antti Aalto (FIN)
27. Clemens Leitner (AUT)
28. Severin Freund (GER)
29. Keiči Sato (JPN)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Sander Vossan Eriksen (NOR)
32. Žiga Jelar (SLO)
33. Artti Aigro (EST)
34. Gregor Deschwanden (SUI)
35. Kamil Stoch (POL)
36. Anders Haare (NOR)
37. Martin Hamann (GER)
38. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
39. Džunširo Kobajaši (JPN)
40. Andrzej Stękała (POL)
41. Anže Lanišek (SLO)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Bor Pavlovčič (SLO)
44. Pius Paschke (GER)
45. Jukija Sato (JPN)
46. Dawid Kubacki (POL)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Karl Geiger (GER)
49. Piotr Żyła (POL)
50. Markus Eisenbichler (GER)
Průběžné pořadí SP po 2 závodech
1. Markus Eisenbichler (GER) 200 b
2. Piotr Żyła (POL) 125 b
3. Karl Geiger (GER) 109 b
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 100 b
5. Dawid Kubacki (POL) 84 b
6. Jukija Sato (JPN) 81 b
7. Daniel Huber (AUT) 60 b
8. Pius Paschke (GER) 54 b
9. Bor Pavlovčič (SLO) 47 b
10. Anže Lanišek (SLO) 40 b
11. Robert Johansson (NOR) 40 b
12. Klemens Murańka (POL) 38 b
13. Andrzej Stękała (POL) 36 b
14. Philipp Aschenwald (AUT) 32 b
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 30 b
16. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 29 b
17. Martin Hamann (GER) 29 b
18. Anders Haare (NOR) 28 b
19. Michael Hayböck (AUT) 26 b
20. Kamil Stoch (POL) 26 b
21. Gregor Deschwanden (SUI) 23 b
22. Artti Aigro (EST) 23 b
23. Sander Vossan Eriksen (NOR) 20 b
24. Žiga Jelar (SLO) 20 b
25. Constantin Schmid (GER) 15 b
26. Keiči Sato (JPN) 14 b
27. Severin Freund (GER) 14 b
28. Clemens Leitner (AUT) 12 b
29. Maciej Kot (POL) 11 b
30. Marius Lindvik (NOR) 11 b
1. Halvor Egner Granerud (NOR) 282,0 b
2. Markus Eisenbichler (GER) 272,1 b
3. Dawid Kubacki (POL) 265,6 b
4. Jukija Sato (JPN) 260,3 b
5. Johann André Forfang (NOR) 255,8 b
6. Robert Johansson (NOR) 249,9 b
7. Kamil Stoch (POL) 246,5 b
8. Karl Geiger (GER) 242,5 b
9. Severin Freund (GER) 229,0 b
10. Anže Lanišek (SLO) 228,4 b
11. Markus Schiffner (AUT) 227,8 b
12. Constantin Schmid (GER) 220,7 b
13. Žiga Jelar (SLO) 220,6 b
14. Daniel-André Tande (NOR) 216,9
15. Rjoju Kobajaši (JPN) 214,5 b
16. Naoki Nakamura (JPN) 213,3 b
17. Bor Pavlovčič (SLO) 212,7 b
18. Peter Prevc (SLO) 206,8 b
19. Clemens Leitner (AUT) 203,5 b
20. Gregor Deschwanden (SUI) 202,4 b
21. Pius Paschke (GER) 202,3 b
22. Timon-Pascal Kaho,er (AUT) 201,9 b
23. Piotr Żyła (POL) 198,2 b
23. Davide Bresadola (ITA) 198,2 b
25. Pawel Wąsek (POL) 197,3 b
26. Dominik Peter (SUI) 193,4 b
27. Džunširo Kobajaši (JPN) 191,4 b
28. Casey Larson (USA) 184,7 b
29. Daiki Ito (JPN) 168,7 b
30. Artti Aigro (EST) 165,7 b
Startovní listina 2. kola
1. Gregor Deschwanden (SUI)
2. Dominik Peter (SUI)
3. Daiki Ito (JPN)
4. Piotr Żyła (POL)
5. Rjoju Kobajaši (JPN)
6. Timon-Pascal Kahofer (AUT)
7. Pawel Wąsek (POL)
8. Markus Schiffner (AUT)
9. Džunširo Kobajaši (JPN)
10. Casey Larson (USA)
11. Constantin Schmid (GER)
12. Peter Prevc (SLO)
13. Severin Freund (GER)
14. Clemens Leitner (AUT)
15. Žiga Jelar (SLO)
16. Bor Pavlovčič (SLO)
17. Daniel-André Tande (NOR)
18. Jukija Sato (JPN)
19. Pius Paschke (GER)
20. Davide Bresadola (ITA)
21. Naoki Nakamura (JPN)
22. Kamil Stoch (POL)
23. Johann André Forfang (NOR)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Artti Aigro (EST)
26. Karl Geiger (GER)
27. Halvor Egner Granerud (NOR)
28. Anže Lanišek (SLO)
29. Robert Johansson (NOR)
30. Markus Eisenbichler (GER)
Startovní listina
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Andreas Alamommo (FIN)
3. Alex Insam (ITA)
4. Naoki Nakamura (JPN)
5. Simon Ammann (SUI)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Andrew Urlaub (USA)
8. Niko Kytösaho (FIN)
9. Casey Larson (USA)
10. Matthew Soukup (CAN)
11. Daniel-André Tande (NOR)
12. Andreas Wellinger (GER)
13. Davide Bresadola (ITA)
14. Tilen Bartol (SLO)
15. Timon-Pascal Kahofer (AUT)
16. Dominik Peter (SUI)
17. Peter Prevc (SLO)
18. Markus Schiffner (AUT)
19. Rjoju Kobajaši (JPN)
20. Manuel Fettner (AUT)
21. Anže Semenič (SLO)
22. Timi Zajc (SLO)
23. Pawel Wąsek (POL)
24. Daiki Ito (JPN)
25. Marius Lindvik (NOR)
26. Antti Aalto (FIN)
27. Clemens Leitner (AUT)
28. Severin Freund (GER)
29. Keiči Sato (JPN)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Sander Vossan Eriksen (NOR)
32. Žiga Jelar (SLO)
33. Artti Aigro (EST)
34. Gregor Deschwanden (SUI)
35. Kamil Stoch (POL)
36. Anders Haare (NOR)
37. Martin Hamann (GER)
38. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
39. Džunširo Kobajaši (JPN)
40. Andrzej Stękała (POL)
41. Anže Lanišek (SLO)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Bor Pavlovčič (SLO)
44. Pius Paschke (GER)
45. Jukija Sato (JPN)
46. Dawid Kubacki (POL)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Karl Geiger (GER)
49. Piotr Żyła (POL)
50. Markus Eisenbichler (GER)
Průběžné pořadí SP po 2 závodech
1. Markus Eisenbichler (GER) 200 b
2. Piotr Żyła (POL) 125 b
3. Karl Geiger (GER) 109 b
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 100 b
5. Dawid Kubacki (POL) 84 b
6. Jukija Sato (JPN) 81 b
7. Daniel Huber (AUT) 60 b
8. Pius Paschke (GER) 54 b
9. Bor Pavlovčič (SLO) 47 b
10. Anže Lanišek (SLO) 40 b
11. Robert Johansson (NOR) 40 b
12. Klemens Murańka (POL) 38 b
13. Andrzej Stękała (POL) 36 b
14. Philipp Aschenwald (AUT) 32 b
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 30 b
16. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 29 b
17. Martin Hamann (GER) 29 b
18. Anders Haare (NOR) 28 b
19. Michael Hayböck (AUT) 26 b
20. Kamil Stoch (POL) 26 b
21. Gregor Deschwanden (SUI) 23 b
22. Artti Aigro (EST) 23 b
23. Sander Vossan Eriksen (NOR) 20 b
24. Žiga Jelar (SLO) 20 b
25. Constantin Schmid (GER) 15 b
26. Keiči Sato (JPN) 14 b
27. Severin Freund (GER) 14 b
28. Clemens Leitner (AUT) 12 b
29. Maciej Kot (POL) 11 b
30. Marius Lindvik (NOR) 11 b
1. Halvor Egner Granerud (NOR) 282,0 b
2. Markus Eisenbichler (GER) 272,1 b
3. Dawid Kubacki (POL) 265,6 b
4. Jukija Sato (JPN) 260,3 b
5. Johann André Forfang (NOR) 255,8 b
6. Robert Johansson (NOR) 249,9 b
7. Kamil Stoch (POL) 246,5 b
8. Karl Geiger (GER) 242,5 b
9. Severin Freund (GER) 229,0 b
10. Anže Lanišek (SLO) 228,4 b
11. Markus Schiffner (AUT) 227,8 b
12. Constantin Schmid (GER) 220,7 b
13. Žiga Jelar (SLO) 220,6 b
14. Daniel-André Tande (NOR) 216,9
15. Rjoju Kobajaši (JPN) 214,5 b
16. Naoki Nakamura (JPN) 213,3 b
17. Bor Pavlovčič (SLO) 212,7 b
18. Peter Prevc (SLO) 206,8 b
19. Clemens Leitner (AUT) 203,5 b
20. Gregor Deschwanden (SUI) 202,4 b
21. Pius Paschke (GER) 202,3 b
22. Timon-Pascal Kaho,er (AUT) 201,9 b
23. Piotr Żyła (POL) 198,2 b
23. Davide Bresadola (ITA) 198,2 b
25. Pawel Wąsek (POL) 197,3 b
26. Dominik Peter (SUI) 193,4 b
27. Džunširo Kobajaši (JPN) 191,4 b
28. Casey Larson (USA) 184,7 b
29. Daiki Ito (JPN) 168,7 b
30. Artti Aigro (EST) 165,7 b (17:39:38)
Zklamaný bude Anže Lanišek, který z bronzové pozice padl až na desátou. Tlak neustál Estonec Artti Aigro a z páté příčky putuje až na poslední místo. Polák Piotr Żyła pokazil oba skoky a končí až třiadvacátý, naopak relativně spokojený může být Rjoju Kobajaši, jenž konečně pronikl do elitní patnáctky, byť až na její chvost.