Nitra – Trenčín 3:6 (kon.) | Detva – Poprad 3:4 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 1:6 (kon.)
HC Slovan – Lipt. Mikuláš 6:2 (kon.) | Miskolc – Nové Zámky 2:3 (po pr.) | Michalovce – Košice 0:1 (1:2 po s.n.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 29.11.2020, 17:30 • Ice rink, Miškovec • Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

S konštatovaním, že Nové Zámky napokon zvíťazili v Miškovci 3:2 po predĺžení. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:04:22)

62:07
    HC Nové Zámky dali gól!
    MARKUS VÄSTILÄ je napokon hrdinom dnešného zápasu, pretože pred Kissom sa dostal ku strele z prakticky rovnakej pozície ako pri jeho prvom góle a delovkou nedal brankárovi súpera šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Patrik Rogoň, Dávid Okoličány.

61:45
    Samuel Fereta sa dostal do úniku, skúsil si puk potiahnúť do blafáku, no nebol úspešný.

61:23
    Nové Zámky stále operujú v útoku.

60:59
    Filip Bajtek sa dostal ku strele, prekonal Kissa, ale puk zastavil pred bránkovou čiarou jeden z obrancov DVTK!

60:30
    Novozámčania majú puk vo svojej moci, stále sú však na vlastnej polovici klziska.

60:01
    Úvodné buly predĺženia v prospech hostí z Nových Zámkov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase víťaza zápasu nepoznáme, po krátkej prestávke sa začne predĺženie.