Trenčín – Sereď 1:0 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 0:3 (kon.)
Neděle 29.11.2020, 14:00Niké liga • 15. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (15:50:07)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:18.

Je konec! Trenčín v dnešním souboji dokázal porazit Sereď nejtěsnějším možným výsledkem 1:0 a získává cenné tři body. Trenčín udeřil z jediné velké šance první půle. Deset minut před přestávkou se prosadil Richard Križan. Po změně stran tempo hry hodně opadlo a hosté se nedostali do šancí. Domácí si vítězství s přehledem pohlídali.

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Utkání se velmi rychle chýlí ke svému konci a domácí Trenčín stále bez větší námahy drží těsné vedení. Sereď hraje bez míče.

89
    Už i hostující brankář Yakubu vyrazil daleko z pokutového území a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

88
    Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Bušnja, přichází Martin Mečiar.

87
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abdul Zubairu, přichází Hamza Čataković.

86
    Miloš Lačný se v pokutovém území tlačil k centru z pravé strany, jenže v těžké pozici nedokázal zakončit.

85
    Ani jeden z týmů se během nepříznivých fotbalových podmínek nedostává do zakončení. Hraje se hodně opatrně.

83
    Hosté se znovu tlačí do útoku, jenže akce Seredě většinou končí nepřesnou přihrávkou v blízkosti velkého vápna.

82
    Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Senad Jarovič.

81
    Hostující kouč se v posledních minutách snaží svému týmu pomoci. Nyní připravuje další střídání.

79
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abubakar Ghali, přichází Artur Gajdoš.

78
    Hostující celek pomalu stupňuje závěrečný tlak. Domácí brankář však nemusel řešit nějakou těžkou situaci.

77
    Tatranský se parádně prosmýkl do pokutového území, kde ještě hledal Lačného, ale jeho pobídka byla nepřesná.

76
    Miloš Lačný si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, ale jeho dělovka nemířila mezi tři tyče.

75
    Hosté jsou v posledních minutách o něco aktivnější, ale stále se nemohou dostat do zakončení.