Kopřivnice – SHC Maloměřice 28:23 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 31:27 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
28:23 (14:10)
SHC Maloměřice Brno
Středa 02.12.2020, 17:10 • hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice – Brno 28:23 (14:10)
    Nejvíce branek: Donoso 7/6, Hanus 5, Fulnek 4 – Hlípala 9, Koubek 6, Kučera 4/2. Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 6:7. (18:44:16)

Kopřivnice potvrdila roli velkého favorita. Po začátku druhého poločasu pokračovala ve zvyšování náskoku. Postupně si domácí vypracovali až šestibrankový náskok. Od 55. minuty se jim ale přestalo dařit a Maloměřice měly velmi hodně šancí. Dotáhly se na rozdíl tří branek, ale pak už skórovat nedokázaly. Zápas tak končí vítězstvím Kopřivnice 28:23.

Konec zápasu. (28:23)
    60
    Jan Gřes se dokázal ještě prosadit. Dvě sekundy před koncem upravil stav na 28:23. Zápas tedy končí. (28:23)

60
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (27:23)
    60
    Víctor Andres Donoso si vzal na starost i další sedmičku. Velmi jednoduše přehodil gólmana a míč zapadl pod horní tyčku. Máme tedy už rozhodnuto. (27:23)

60
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). Koubek se provinil bráněním hluboko v brankovišti. (26:23)

59
    Kopřivnice nastřelila tyčku! Mohla to být už branka, který by definitivně rozhodla. (26:23)

59
    Kopřivnice prováděla útočnou kombinaci, ovšem ta byla přerušena faulem. Domácí tak budou rozehrávat před branou soupeře. (26:23)
    58
    Ľuboš Hlípala dostal míč na střed, kde byl absolutně osamocen a jeho pohotová dělovka mířila do levého horního růžku. (26:23)

57
    Kopřivnice v oslabení kombinuje velmi pomalu. Snaží se plýtvat časem, protože v posledních minutách se jí vůbec nedaří v útoku a začíná být nervózní. (26:22)

56
    Jasné zatáhnutí za dres posílá Filipa Hardta na dvě minuty mimo hru. Maloměřice tak mají perfektní šanci ještě zkusit srovnat. (26:22)
    55
    Sedmička byla proměněna bez problémů. Vít Kučera parádně rozhýbal brankáře Chalupu a poslal míč ze značky až do pravého dolního rohu. (26:22)
    54
    Ľuboši Hlípalovi se nakonec podařilo skórovat a připsal si už osmou branku ve dnešním utkání. (26:21)

53
    Maloměřice kombinovaly při hře bez brankáře. Jejich akce ale byla zastavena faulem. (26:20)
    52
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso).
    (26:20)

52
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (25:20)

52
    Hlípalovu ránu kopřivnická obrana zastavila skoro až volejbalovým blokem. Skvělý obranný zákrok. (25:20)