FK Krasnodar – Rennes 1:0 (kon.) | Başakşehir – RB Lipsko 3:4 (kon.) | Sevilla – Chelsea 0:4 (kon.)
Dortmund – Lazio 1:1 (kon.) | Club Brugge – Zenit 3:0 (kon.) | Juventus – Dynamo Kyjev 3:0 (kon.)
Ferencváros – Barcelona 0:3 (kon.) | Manchester Utd. – PSG 1:3 (kon.)
Juventus FC
3:0 (1:0)
Dynamo Kyjev
Středa 02.12.2020, 21:00 • Juventus Stadium, Turín • Liga mistrů • Skupina G

To už je z mé strany vše. Mějte se fajn a někdy zase na počtenou! (23:06:31)
    Cristiano Ronaldo dnes vstřelil svůj 750. gól v klubové a reprezentační kariéře.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:12.

Historicky první utkání hlavní fáze Ligy mistrů, který odpískala ženská rozhodčí, je za námi. Hráči to Stéphanii Frappartové moc nekomplikovali a věnovali se především fotbalu.

Ten šel lépe favorizovanému Juventusu, který zvítězil nad Dynamem Kyjev 3:0. Domácí vstoupili do utkání aktivně a ve 21. minutě je hlavou poslal do vedení Federico Chiesa. Poté ještě zatřásl břevnem Ronaldo, ale pak už začal vystrkovat růžky i ukrajinský celek. Na konci první půle však brankář Szczęsny svůj tým podržel při tutovce Cygankova a po změně stran vyrazil nepříjemný střílený centr stejného hráče. Krátce poté se navíc prosadil Cristiano Ronaldo, ke kterému propadl přes skluzujícího spoluhráče Moratu a brankáře Buščana a druhý gól už Juve uklidnil. V 66. minutě ještě přišel rychlý brejk a po nahrávce dobře hrajícího Chiesy zvýšil na 3:0 Álvaro Morata. Dynamu nebyl dopřán ani čestný úspěch.

90+3

90+3
    Domácí hráči si nahrávají na vlastní polovině a takto už budou chtít utkání dohrát.

90+1
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Viktor Cygankov, přichází Bogdan Ledněv.

90+1
    Utkání bude nastaveno o tři minuty!
    90+1. Šaparenko v závěru utkání ještě protáhl domácího brankáře.

90+1
    Kulusevski dostal přihrávku na paty a z domácí ztráty mohl těžit Mykola Šaparenko. Jeho technickou střelu na vzdálenější tyč vytáhl na roh Wojciech Szczęsny!

90
    Pomalu se blíží konec zápasu. Domácí se už nikam neženou a spíše vyčkávají na závěrečný hvizd.

88
    Carlos De Pena to zkusil z větší vzdálenosti. Bránu Juventusu ale nedokázal trefit.

87
    Centr De Peni z přímého kopu obrana Turína bez problémů odvrátila.

86
    Vladyslav Suprjaha byl sražen Dragusinem a hosté tak budou zahrávat standardní situaci.