Chabarovsk – Spartak Moskva 6:2 (kon.) | Novosibirsk – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Čeljabinsk 3:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 2:7 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 1:6 (kon.)
CSKA Moskva – Minsk 2:4 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 2:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
Spartak Moskva
Čtvrtek 03.12.2020, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:30:56)

Július Hudáček (SPM) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%

Je konec. Amur Chabarovsk si poradil na domácím ledě se Spartakem Moskva poměrem 6:2.
    Domácí vstoupili do utkání aktivněji, což potvrdili také ve 14. minutě, když se trefil Alexandr Polunin. Ovšem odpověď hostů byla velmi rychlá a o minutu později srovnal Anatolij Nikoncev.
    Ve 29. minutě jsme se dočkali gólu českého obránce Michala Jordána, který tak poslal Amur zpět do vedení. Ve 39. minutě Chabarovsk ještě zvýšil své vedení, když se trefil Vjačeslav Ušenin.
    Ve 45. minutě to bylo už 4:1, když se vstřelil velice nevídaný gól Archipov. Hosté sice snížili o sedm minut později, když se prosadil Nikoncev, ale V 58. minutě poslal domácí zpět do tříbrankového vedení Zohorna a o minutu později se trefil do prázdné Butuzov.

59:50
    Hosté sice drží puk, ale pouze v rohu kluziště.

59:28

59:28
    Oddechový čas pro domácí.

59:28
    Spartak se sice snaží vstřelit alespoň třetí branku, ale pokus Nikonceva z pravé strany nic nepřinesl. Posléze Amur vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
    58:27 Vladimir BUTUZOV - 6:2

58:27
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Nyní už je definitivně rozhodnuto, protože Amur vede už 6:2! Emil Djuse se dopustil obrovské chyby, když jako poslední hráč ztratil kotouč, ke kterému se dostal Valentin Pjanov, jenž jej posunul na VLADIMIRA BUTUZOVA a ten z poloviny hřiště trefil prázdnou bránu. Asistence: Valentin Pjanov.

58:12
    Střela zpoza modré čáry ovšem neprošla obranou domácích.

57:58
    Hosté hrají v přesilovce bez brankáře!

57:28
    Oddechový čas pro hosty.

57:28
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Golubev – 2 min., nedovolené bránění).
    57:13 Hynek ZOHORNA - 5:2

57:13
    Já na bráchu, brácha na mě a domácí vedou 5:2! Po přihrávce Tomáše Zohorny z pravé strany se u levého kruhu opřel do kotouče HYNEK ZOHORNA a jeho nekompromisní rána skončila u levé tyče moskevské svatyně. Asistence: Tomáš Zohorna a Danil Fajzullin.

56:56
    Nyní se hra přerušila, jelikož Nikita Kamalov zůstal ležet na hrací ploše po hitu Arťoma Fjodorova.

55:15
    Tentokrát se dokonce domácí mužstvo dostalo do protiútoku, ale Alexandr Truškov si poradil.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 14. Polunin (Golubev, Gorškov), 29. Jordán (Pjanov), 39. Vj. Ušenin (Turbin), 45. Archipov, 58. H. Zohorna (T. Zohorna, Fajzullin), 59. V. Butuzov (Pjanov) – 15. Nikoncev (Rylov, Zubov), 52. Nikoncev (Širokov, Kulik)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Mašín, Jordán, S. Těreščenko, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Fajzullin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Pjanov – Gorškov, Golubev, Polunin – Archipov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin.
    Spartak Moskva: Truškov (J. Hudáček) – Rylov (A), Djuse, Sokolov, Zubarev, Serikov, Kulik, Jegorov, Grišin – Nikoncev (C), Lehterä, Širokov (A) – Radil, Zubov, Bakoš – M. Cyplakov, Juňkov, Fjodorov – M. Majorov, Ljubimov, Talalujev.

Rozhodčí: Ravodin, Hribik – Zacharenkov, Strelcov