Plzeň – Zlín 7:5 (kon.) | Třinec – Litvínov 4:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 04.12.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 24. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali. U dalších se budu těšit napočtenou Jakub Mahr (19:55:00)

Novinářská tribuna se otřásá, takový obrat totiž nikdo nečekal. Energie dokázala v poslední třetině vstřelit tři branky a otočit zápas ve svůj prospěch. Posledních deset minut stačilo karlovarským bojovníkům, aby se postarali o další obrat v letošní sezoně. Koblasa se trefil v třiapadesáté minutě, vyrovnal pak v 58. třetině kapitán Skuhravý. Minutu před koncem pak dokázal překvapený Liberec zničit David Kaše. Energie si tak připisuje vybojované tři body.

59:24
    Liberec to zkouší v šesti.
    58:37 David KAŠE - 4:3

58:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie se bleskově dostává do vedení! DAVID KAŠE vypálil z pravého kruhu a přesně trefil prostor mezi betony hostujícího brankáře. Asistence: Martin Rohan.
    57:38 Václav SKUHRAVÝ - 3:3

57:38
    Je vyrovnáno! Kapitán VÁCLAV SKUHRAVÝ obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud parádně propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Michal Plutnar, Ondřej Beránek.

55:46
    Kaše vystřelil od modré, libereckou svatyni ale netrefil.

54:44
    Filippi pálil zblízka, Novotného i s jeho klecí ale přestřelil.

53:52
    Šenkeřík poslal svižnou ránu na bránu zprava, hostující gólman ale včas zasáhl.
    52:03 Petr KOBLASA - 2:3

52:03
    Energie se nevzdává a dotahuje se na rozdíl jediného gólu. Petr Šenkeřík nabil PETRU KOBLASOVI, který zpoza levého kruhu přesně trefil pravý horní růžek liberecké brány. Asistence: Petr Šenkeřík.

51:39
    Ladislav Šmíd (LIB) následuje Rosandiće, dvě minuty si vysloužil za pozdní dohrání.

51:19
    Šenkeřík pálil od levého kruhu, Kváčovu klec ale těsně minul.

51:00
    Mislav Rosandić (LIB) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

50:34
    Energetici se při přechodu do útočného pásma dopouštějí ofsajdu.

49:58
    Redlich to zkusil zleva, libereckou bránu ale přestřelil.

49:21
    Koblasa se natlačil před hostujícího gólmana a snažil se bekhendem zasunout puk do brány, to se mu ale nepodařilo.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 22. Hladonik (T. Mikúš, O. Beránek), 53. Koblasa (Šenkeřík), 58. Skuhravý (Plutnar, O. Beránek), 59. D. Kaše (M. Rohan) – 5. P. Jelínek (Lenc), 34. A. Musil, 38. A. Musil

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – M. Rohan (A), Šenkeřík, D. Mikyska, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, D. Kaše, Flek – Hladonik, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Šmíd, T. Hanousek, Rosandić, Knot, Derner, Kolmann, Havlín – Birner, Filippi, Pekař – T. Rachůnek, Bulíř, Lenc – A. Musil, P. Jelínek, Šír – J. Vlach, Hrabík, M. Zachar.

Rozhodčí: Kika, Micka – Hlavatý, Lederer