Nîmes – Marseille 0:2 (kon.)
Nîmes Olympique
0:2 (0:0)
Olympique Marseille
Pátek 04.12.2020, 21:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Olympique Marseille potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas o dva góly. Hosté měli sice pomalejší rozjezd, chvíli jim trvalo, než se dostali do herní pohody. Nimes na branku v tomto zápase vystřelilo jen jednou. Trefilo břevno. Jinak Steve Mandanda nezasahoval a udržel čisté konto. Prosadili se Darío Benedetto a Valère Germain. (22:53:34)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:18.

90+4

90+4
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty a obrázek hry se poslední minuty příliš nemění. Další akci hostů vedů Jordan Amavi, ale jeho počínání zastavila obrana Nimes.

90+2
    Florian Thauvin (Marseille) nedokázal svou příležitost proměnit, v nastavením čase pokračuje aktivní hra Marseille, domácí se prakticky nemohou dostat do nějaké výraznější šance.

90+1
    Olympique Marseille předvedl v závěru poločasu pěknou kombinaci, ale správně gól kvůli ofsajdu platit nemůže. Hosté míří k zisku bodů.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Gaëtan Paquiez, přichází Sofiane Alakouch.
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Niclas Eliasson, přichází Nolan Roux.

90
    Hostující celek sice dostal míč do branky znovu, ale gól platit pro ofsajd nebude. Luis Henrique (Marseille) si platnou branku nepřipíše do statistik.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    V poklidném tempu se utkání dohrává, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

87
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Boubacar Kamara, přichází Kevin Strootman.
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Luis Henrique.

86
    Olympique Marseille kontroluje hru, drčí míč ve své moci a míří za výhrou v tomto zápase.

84
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Druhou branku v sezóně dává VALÈRE GERMAIN. Tentokrát byl na správném místě a počkal si před brankou na přihrávku od Sansona. Hostující hráč už měl snadnou práci, míč dorazil z bezprostřední blízkosti do brány. Asistence: Morgan Sanson.

83
    Optickou převahu má dal hostující celek, který diktuje tempo hry a pokouší se navýšit své vedení.

80
    Deset minut hry zbývá do konce tohoto zápasu. Nimes prohrává o jednu branku a navíc hraje bez vyloučeného hráče.

79
    Marseille rozehrává poklidně od své branky, nikam se nežene a čeká na nějakou možnost, jak navýšit své vedení.

78
    Florian Thauvin (Marseille) bude rozehrávat volný kop hostujícího celku. Jeho centr rychle odvrátila obrana.