SHC Maloměřice – Nové Veselí 30:24 (kon.) | Frýdek-M. – Lovosice 27:30 (kon.) | Dukla – Jičín 36:25 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:30 (15:14)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 05.12.2020, 15:30 • hala 6.ZŠ Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 13. kolo

Domácí nakonec prohráli velmi dobře rozehraný zápas. Po začátku zápasu, který byl velmi dobrý, osté stahovali výsledek hlavně zásluhou Maxmiliana Jonssona, který se prosadil jedenáctkrát. V druhé půli se výsledek několikrát překlopil, Frýdek-Místek pak šel zase do tříbrankového vedení, ale to neuhájil, dokonce vedení ztratil a již ho nedokázal srovnat. (16:58:31)

Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 27:30 (15:14)
    Nejvíce branek: Chudoba 9/1, Choleva 4/1, Gřešek 4 – Jonsson 11/1, Motl 9, Trkovský 4. Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 6/3 – 1/1. Vyloučení: 0:4.

Konec zápasu. (27:30)

60
    Týmy se dohodly, že už se dohrávat posledních panáct sekund nebude. (27:30)
    60
    Mathias Choleva se patnáct sekund před koncem dostal do samostatného úniku a ten bez problémů proměnil. (27:30)

60
    Radim Chudoba neproměnil druhý sedmimetrový gól zápasu a celkově již třetí sedmičku Frýdku-Místku. (26:30)

59
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson). (26:30)
    59
    Josef Jonáš vypálil opravdu krásnou zatočenou ránu. To byla opravdová paráda. Míč mířil k tyči a Marenčák neměl šanci zakročit. (26:30)
    58
    Jiří Motl další brankou už dal Lovosicím velkou naději na výhru dnešního zápasu. (26:29)
    57
    Chudoba poslal přihrávku do pivota Adamu Gřeškovi, který v pádu vypálil a propálil Hrdličku v brance Lovosic. (26:28)

57
    Domácí si berou timeout necelé tři minuty před koncem. (25:28)
    57
    Sedmá branka Jiřího Motla. Míč se po odrazu dostal k němu před branku a on pohotově pálil za záda Marenčáka. (25:28)
    56
    Radim Chudoba v zápětí kontruje, ale stále je to o dvě branky. (25:27)
    56
    Další branka Jiřího Motla posílá čtyři minuty do konce hsoty do tříbrankového vedení. (24:27)
    55
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (24:26)
    54
    Jakub Ondrušik poslal krásnou technickou přízemní střelu do pravého dolního rohu. (24:25)
    54
    Jiří Motl využil domácí chyby v útoku a šel do třetího brejku v zápase, který bezpečně proměnil. (23:25)
    53
    Bouček krásně přihrál Jiřímu Motlovi na křídlo a ten už neměl s propálením Marenčáka problém. (23:24)