Púchov – Trebišov 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Skalica 0:0 (kon.) | FC Košice – Poprad 0:1 (kon.)
FC Košice
0:1 (0:1)
FK Poprad
sk Sobota 05.12.2020, 12:30 • Štadión Janigová • MONACObet liga • 15. kolo

V druhom polčase napokon žiadny gól nepadol. Košice dnes mali veľké trápenei v koncovke a domácim nepomohlo ani časté držanie lopty. Poprad zúžitkoval svoju jedinú šancu na gól a zásluhou Plakala si domov odváža víťazstvo.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty! (14:19:17)

90+3

90+2
    Priame zakončenie putuje vysoko nad bránu Pohoryliaka a to je už z tohto zápasu všetko!

90+1
    Faul zo strany hostí a Košice získavajú priamy kop z hranice pokutového územia. To už môže byť posledná šanca na vyrovnanie.

90
    Riadny hrací čas tohto derby zápasu sa už naplnil. Plynie nám nadstavený čas, Poprad je veľmi blízko k víťazstvu.

89
    Rohový kop nič zaujímavého neponúkol, Košice na nič nečakajú a rýchlo sa presúvajú na útočnú polovicu.

88
    Sledovali sme rýchly útočný výpad Popradu a nasledovať bude rohový kop. Košice avizujú, aby ho hostia rozohrali čo najrýchlejšie.

87
    Centrovaná lopta do pokutového územia sa však stala ľahkou korisťou pre hosťujúcu defenzívu.

86
    Nedovolený zákrok zo strany hostí, Košice získavajú priamy kop z veľmi dobrej pozície.

85
    Sledujeme obraz hry, ktorý bude už zrejme typickým do konca zápasu. Domáci sú pri lopte a hostia sa bránia so všetkým čo majú.

84
    Času však už nezostáva veľa, Poprad sa pomaly približuje k víťazstvu.

83
    Práve nepresná koncovka dnes domácich zradila už viackrát. No uvidíme, čo záver druhého polčasu ešte ponúkne.

82
    Ďalšie nepresné zakončenie domácich a je tu odkop od popradskej brány.

81
    Hostia však stále nemajú víťazstvo vo vrecku, domáci sú veľmi aktívny, Poprad ale prišiel dnes do Košíc výborne pripravený po defenzívnej stránke.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Košice ako favorit tohto derby prehrávajú 0:1, podarí sa im aspoň vyrovnať?

79
    Poprad operuje s loptou na polovici súpera a všetko zatiaľ pre hostí vyzerá nádejne. Ultras Košíc, ktorý je za pltom, ktorý ohraničuje hraciu plochu sa snaží svojich povzbudzovať ďalej.

78
    Vyzeralo to na rýchly brejk Popradu, ale domáci ho zastavili faulom a tak hostia zostávajú pri lopte. S rozohrávkou sa nikam neponáhľajú.

77
    Útočný výpad nebol potom úspešný ani na druhej strane a nasledovať bude odkop od Pohoryliakovej brány. Popradský brankár si stále drží čisté konto.

76
    Spoza pokutového územia to vyskúšal po rýchlom brejku hosťujúci Arthur, ale loptu poslal priamo do Giertlovich rukavíc.