Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:7 (kon.) | Nové Zámky – Detva 3:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 9:2 (kon.)
Banská Bystrica – Trenčín 1:5 (kon.) | Miskolc – Košice 2:7 (kon.) | HC Slovan – Nitra 5:4 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:7 (0:3, 1:3, 1:1)
HC Košice
sk Neděle 06.12.2020, 17:15 • Ice rink Miskolc • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

Aj v tretej tretine ešte padali góly, po jednom na oboch stranách. Košice dnes od začiatku zápasu mali všetko pod kontrolou a pohodne si pripisujú tri body do tabuľky po jednoznačnom víťazstve 7:2!

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera, rovnako aj úspešný štart do nového pracovného týždňa! (19:41:26)

59:21
    Hrajú sa posledné sekundy tohto zápasu, tri body si Košice povezú domov.

58:34
    Ešte sú tu krátke útočné výpady na oboch stranách, ale nič zaujímavého nevidíme.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny a tak aj tohto zápasu!

57:41
    Chovan to skúšal zo zaujímavej pozície, ale brankár Rajna si pripisuje úspešný zákrok.

57:22
    Teraz však sledujeme boj pri mantilenoch o puk, už sa len čaká na záverečnú sirénu, ktorá ukončí tento zápas.

56:38
    Nahodenie domácich hokejistov na súperovu bránku nebolo úspešné, k puku sa dostávajú Košice.

56:10
    Sme už v samom závere tohto zápasu, Košice si domov povzú tri body a veľmi jasné víťazstvo.

55:38
    Košice dali gól!

Zrodil sa rýchly brejk Košíc v závere tretej tretiny, prečíslenie napokon končí gólovo, keď Michalčin poslal puk na FILIPA VRÁBEĽA a ten sám pred domácou bránkou nezaváhal – 2:7!
    Asistencia: Oliver Jokeľ, Christián Michalčin.

55:06
    Csányi posielal puk pred hosťujúcu bránku, ale ten sa stal ľahkou korisťou súperovej defenzívy.

54:37
    Havrila sa dostal k puku, ale jeho zakončenie spoza modrej čiary bolo veľmi nepresné.

54:12
    Ale veľa nepresností teraz vidíme na oboch stranách, dlhšiu dobu sa už hra neprerušovala.

53:46
    Z vlastného pásma sa teraz domáci snažia o prechod do útoku, ale hostia výborne napádajú rozohrávku svojho dnešného súpera.

53:10
    Nasleduje reklamná prestávka.

52:16
    Košice dostávajú puk za bránku súpera a odišli striedať. Domáci v závere tretej tretiny hrajú aktívnejšie.

51:18
    Miškovec je momentálne pri puku a snaží sa niečo zaujímavé vymyslieť v útočnom pásme.

50:10
    Dostávame sa do druhej polovice tretej tretiny. Zápas sa už len dohráva, ale verme, že ešte niečo zaujímavého uvidíme.

49:15
    Miškovec dal gól!

Krátko po skončení presilovky dávajú domáci predsa len gól a znižujú na 2:6! Sledovali sme pekný brejk Miškovca, Révész poslal presnú prihrávku na voľného HARALDSA EGLEHO a ten upratal puk za Sedláčka – 2:6!
    Asistencia: Marcell Révész, Bence Szirányi.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 33. Egle (Jordan), 50. Egle (Révész, Szirányi) – 6. Mráz (Klhůfek), 17. Réway (Chovan, Demek), 20. Cibák (Chovan, Růžička), 26. Pavlin, 31. Pavlin (Belluš, Vrábeľ), 37. Chovan (Demek), 56. Vrábeľ (Jokeľ, Michalčin)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Lehoczki) – Láda, Vojtkó, Wehrs, Szirányi, Wolff, Kiss, Rauhauser – Révész, Vas, Egle – Ritó, Galanisz, Magosi – Rokaly, Miskolczi, Jordan – Lövei, Osterberg, Csányi
    HC Košice: Sedláček (Riečický) – Pavlin, Baránek, Michalčin, Růžička, Slovák, Deyl, Nagy, Cibák – Demek, Réway, Chovan – Jenyš, Mráz, Klhůfek – Belluš, Vrábeľ, Jokeľ – Krasničan, Havrila, Frič

Rozhodčí: Tomáš Orolín, Vladimír Snášel – Martin Ordzovenský, Lukáš Beniač – Rudolf Lauff