FC Slovan Liberec
1:1 (1:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 07.12.2020, 18:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Máme za sebou utkání 10. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém domácí Liberec remizoval se Slováckem 1:1. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a už v páté minutě měl velkou šanci Kalabiška. Pak ale přišla penalta a červená karta pro Daníčka. Pokutový kop s přehledem proměnil Rabušic. I nadále bylo Slovácko aktivnější, ale do pauzy už si gólovou šanci nevytvořilo. Druhý poločas začal lépe pro domácí, pak začali hrát hosté a po dvou rychlých žlutých kartách Tarase Kačaraby se síly na hřišti vyrovnali. Vzápětí využil Reinberk absence ukrajinského stopera a hlavou po rohovém kopu srovnal. Ve zbytku utkání byla hra vyrovnaná. Imad Rondić vstřelil sice gól, ale pro ofsajd nebyl uznán a když 10 minut před koncem mířil zblízka pouze do tyče, rozešla se obě mužstva smírně 1:1. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního dne. (19:54:35)

90+3

90+2
    Nejspíš poslední šance. Po faulu Koscelníka standardní situace pro Slovácko. Rozehrávat se ale bude z velké dálky.

90+2
    Oba týmy nedokáží udržet míč na svých kopačkách a hra se tak odehrává převážně ve středu hřiště.

90+1
    Brankář Pavol Bajza bude vykopávat.

90+1
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Patrik Šimko.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Ke konci utkání sledujeme spíše nakopávání dlouhých míčů bez výrazných šancí na obou stranách.

89
    Imad Rondić si chtěl vykoledovat faul. Mohl se ale dočkat maximálně tak žluté karty za simulování.

88
    Jan Mikula navíc fauloval při útočném výletu.

87
    Ani kombinace Liberce na druhé straně nevedla k úspěchu.

86
    Slovácko opět hledá mezery v obraně domácích.

85
    Po krátkém přerušení se může pokračovat.

84
    Imad Rondić se chtěl dostat před Hofmanna, který ho v souboji povalil. O faul se dle rozhodčího nejednalo.

83
    Domácí obrana se rohovému kopu ubránila.

83
    Kalabiška nejprve nedostal svůj centr přes Koscelníka. Následně vybojoval alespoň rohový kop.