Havířov – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Přerov – Sokolov 4:0 (kon.)
Slavia – Prostějov 2:3 (kon.) | Třebíč – Kadaň 6:4 (kon.) | Vsetín – Jihlava 1:7 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Kladno – Šumperk 4:2 (kon.)
AZ Havířov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 09.12.2020, 16:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 16. kolo

Už to vypadalo, že dojde k dělbě bodů a utkání půjde do prodloužení, ale Slovan díky šťastnému gólu v poslední minutě bere všechny body. Tímto konstatovaním se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (18:06:26)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Puk po nepříliš prudké střele JIŘÍHO SEVERY Grohovi propadl mezi chrániči a doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Štěpán Matějček a Michal Trávníček.

58:55

58:24
    Pšenička minul od pravého mantinelu poloodkrytou branku AZetu!

57:18
    Adamský v obrovské šanci jen vyprášil betony Hamalčíka!

57:01
    AZ se osvobodil.

56:55
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (David Chroboček – 2 min., nedovolené bránění).

56:38
    Drtina pálil od modré, Groh zasáhl pravým betonem.

55:00
    Adamský hledal přihrávkou zpoza branky Slovanu spoluhráče, ale obránci Slovanu mu jeho úmysl zhatili.

54:04
    Slovanu nevyšel pokus o dlouhou nahrávku za obranu AZetu a píská se zakázané uvolnění.

53:26

52:38
    Další vyhození Azetu.

51:30

51:26
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ondřej Kachyňa – 2 min., hrubost).

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 23. F. Seman (R. Szturc, Chroboček) – 15. Tlačil (Grim, Furch), 60. Severa (Matějček, Trávníček)

AZ Havířov: Groh (Daňa) – Bořuta (A), Kočí, Mrowiec, Kachyňa, L. Rutar, Chroboček, Ševěček – Horváth, F. Seman (A), Adamský – Mastič, Maruna (C), R. Szturc – Rašner, Doktor, Mrva – Petriska, L. Bednář, O. Procházka.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – Vl. Brož (A), M. Voženílek, J. Drtina (A), Š. Havránek, Pika, Vala, Mareš – Tůma, Vrdlovec, Pšenička – Severa, Matějček, Trávníček (C) – Protasenja, G. Szturc, O. Bláha – Tlačil, Furch, Grim.

Rozhodčí: Kašík, Sudoma – Měkýš, Konvička