Sparta – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 4:6 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:5 (4:5 po s.n.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 0:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 05.01.2021, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 26. kolo

Body jsou pro tot utkání již rozdány. Vítkovičtí nezačali špatně, otevřeli skóre v přesilovce, ale ještě do konce první části v oslabení inkasovali. Druhá třetina se nesla v podobném duchu, ale ani jeden z týmů nedokázal překonat soupeřova gólmana. Do třetí části nastoupily oba týmy odhodlaně, ale byli to Tygři, kteří jako první překonali gólmana, po chvíli přidali další branku a stav na konečných 1:4 pečetil Lenc. Třetí třetina nebyla z pohledu domácích dobrá, ale hosté v ní nakonec nalezli to správné tempo pro svou hru.
    Přeji Vám příjemný večer, budu se těšit někdy brzy na počtenou. (19:48:19)

Střely na branku:
    1/3 – 8:9
    2/3 – 9:10
    3/3 – 5:14

Celkem – 22:33

59:55
    Pavelka je ve střehu, ale nakonec zasahovat nemusel.

59:44
    Vítkovičtí se snaží projít do pásma.

59:35

59:08
    Dolejš je v pohotovosti, hosté chtějí zavézt puk až přímo do branky.

58:33
    Vítkovičtí se u modré nedokázali postarat o kotouč, proto Tygři pokračují v přihrávkách.

58:00
    Další tyč zvoní po střele hostujících obránců!!

57:50
    Hosté rozjeli rychlý přesilovkový kolotoč.

57:34
    Hosté si ještě zahrají další přesilovku, na trestnou lavici usedá Lednický za faul kolenem.

57:01
    Nakolik nastřelených puků orazítkovalo betony domácího gólmana.

56:25
    Hosté se bez potíží dostali do pásma, ale domácí je nechtějí pustit blíže k brance.

55:25
    Liberečtí jsou na ledě jistější ve všech činnostech.
    54:48 Radan LENC - 1:4

54:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hned po vhazování se puk dostal k RADANU LENCOVI, který si ho musel nejdříve zpracovat, ale rychle jej poslal do odkryté části branky nad Dolejšovu lapačku – 1:4. Asistence: Adam Musil.

54:44
    Hosté v pásmu, od kruhu střílel Vitásek, ale Dolejš sklapl betony včas.

54:10

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 11. M. Kalus (Mallet, J. Mikyska) – 14. J. Vlach (Průžek, T. Rachůnek), 44. Birner (Lenc, Knot), 49. T. Rachůnek (P. Jelínek, Průžek), 55. Lenc (A. Musil)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Gewiese, R. Polák (C), L. Kovář, Štencel, R. Černý, Trška, L. Doudera – V. Polák, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Dej, Schleiss – Mallet, J. Mikyska, M. Kalus – Lednický, Baláž, Ryšavý.
    Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (Kváča) – Vitásek, Knot, Rosandić, T. Hanousek, Derner, Kolmann, Havlín – Birner (A), A. Musil, Lenc – T. Rachůnek, P. Jelínek (C), Průžek – J. Vlach, Hrabík, R. Pavlík – D. Špaček, Šír, Pekař.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír – Kis, Axman