Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Rytíři Kladno
Sobota 12.12.2020, 17:30 • KHNP Aréna, Třebíč • Chance liga • 9. kolo

Je dobojováno! Třebíčští hokejisté dnes předvedli velký obrat a za svou aktivitu ve druhé a třetí třetině právem získávají tři body. Kladno mělo utkání rozehráno velmi dobře. Po první třetině díky trefám Adama Kubíka a Nicolase Hlavy vedlo 2:0. Ve druhém dějství šla hra Třebíče nahoru a po zásluze došlo ke snížení stavu z hole Martina Šťovíčka. Druhá třetina zároveň nabídla několik šancí na obou stranách, ale brankáři dnes předváděli opravdu jisté výkony. Rozhodnutí přišlo ve třetí třetině, kdy se dvakrát trefil hrdina dnešního duelu Václav Krliš. Kladno tak padlo poprvé po šesti zápasech, zatímco Třebíč vyhrála hned pět z posledních šesti zápasů.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:52:00)

Statistiky

Střely na bránu: 35-34
    Vhazování: 25-43
    Vyloučení: 2-4
    Využití: 0-0

59:53
    Utkání se dohrává ve středním pásmu. Třebíč dneska získá všechny tři body!

59:35
    Před třebíčskou bránou bylo přehuštěno. Guman se snažil propálit vše, co mu stálo v cestě, ale to se mu nepovedlo.

59:20
    Hra je přerušena a trenérská dvojice David Čermák – Jiří Burger si bere oddechový čas. Brána Rytířů zůstane prázdná.

59:06
    Nicolas Hlava pálil z ideální pozice na vrcholu kruhu. Střela zřejmě až k Jekelovi nedoputovala, neboť byla zablokovaná.

58:58
    Košarišťan je na střídačce! Kladno hraje powerplay.

58:36
    Plekanec si najížděl na přihrávku z druhé vlny. K zakončení se ale zkušený útočník neprotlačil.

58:14

57:59
    Domácí znovu udrželi puk za kladenskou bránou. Mezitím jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Račuk sice nabral rychlost a hnal se vpřed, ale jeden z bránících hráčů Třebíče jej tělem dokázal odstavit od kotouče.

56:58
    Kladno vyhodilo kotouč do obranného pásma domácích.

56:31
    Domácí už nikam nespěchají. Snaží se převážně držet puk na svých hokejkách, neboť závěr třetí periody se blíží.

56:14
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Guman – 2 min., nedovolené bránění).

55:54
    Kotouč opustil hrací plochu, po krátkém přerušení se bude vhazovat v neutrální zóně.

55:39
    Třebíč se drží na kotouči v útočném pásmu. Tohle Kladnu rozhodně nevyhovuje.

55:01
    Lukáš Zukal dokázal zachránit svůj celek při šanci Antonína Melky. Pavel Jekel už byl na zemi a stěží by zasáhl, ovšem spoluhráč mu rozhodně pomohl.

54:36
    Pavel Jekel zachytil puk a raději jej podržel ve své moci. Za okamžik se bude vhazovat v útočném pásmu Rytířů.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 23. Šťovíček (Nedvídek), 51. Krliš (V. Němec), 54. Krliš (Bittner, L. Chalupa) – 8. Kubík (Plekanec, Melka), 18. Hlava (Račuk, Bílek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Zukal, Furch, Nedbal, L. Chalupa, Stehlík, Tejnor, Kowalczyk – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Křehlík, V. Němec, Š. Kratochvil – Kořenek, Michálek, Valík. Trenér: Barvíř.
    Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – S. Zacharčuk, Funk, V. Sorokin, Ticháček, Zelingr, Štochl – Melka, Plekanec (C), Kubík – Hajný, Pitule, Guman – Bílek, Račuk (A), Hlava – Šapovaliv, Filip, Š. Jelínek. Trenér: Čermák.

Rozhodčí: Dědek, Koziol – Otáhal, Gančarčík