Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:4 (1:2, 0:2, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 12.12.2020, 15:00Chance liga • 17. kolo

59:32
    Vyloučen hostující Daniel Krejčí za faul kolenem.

57:19
    Vyloučen hostující Filip Vlček za podrážení.

53:12
    Vyloučeni shodně dva hráči. U domácích Vojtěch Jiruš za hrubost, u hostů Filip Vlček taktéž za hrubost.

48:58
    Vyloučen hostující Jiří Doležal za nedovolené bránění.

38:29
    Vyloučeni domácí Jan Šír na 2+2 minuty a trest do konce utkání za bitku. U hostů pak Václav Veber na 2+2 minuty a trestem na 10 minut taktéž za bitku. Potrestán byl také hostující Petr Vampola trestem do konce utkání za nesportovní chování.

37:28
    Síly na ledě se vyrovnají. Potrestána hráčská lavice hostí za nesportovní chování. Trest odpyká Jaroslav Bednář.

37:09
    Vyloučen domácí Tomáš Hanousek za sekání.

34:32
    Vyloučen domácí Filip Kovář za sevření puku rukou.

30:58
    Vyloučen domácí David Aubrecht za pozdní dohrání.

17:31
    Vyloučen hostující Jindřich Barák za hákování.

13:55
    Vyloučen hostující Jiří Doležal za podrážení.

11:26

8:40
    Vyloučen domácí Filip Kovář za sekání.

6:04
    Vyloučen hostující Daniel Krejčí za podrážení.

2:44

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 18. A. Dlouhý (Hujer, D. Špaček), 48. Aubrecht (D. Špaček, A. Dlouhý), 59. Jiruš (Pabiška, Kunst) – 14. Kafka (Gaspar, Veber), 18. Vlček (Jaroslav Bednář, Veber), 26. Kafka (Vlček, Vampola), 32. Kuťák (Vlček, Kafka)

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Kunst, Šedivý, T. Hanousek, Böhm, Kovář, Aubrecht – Hujer, Šír, D. Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – A. Dlouhý, Měchura, Wiencek – Šafařovský, Jansa, Putz.
    HC Slavia Praha: Málek (Michajlov) – J. Novák, Hejda, Barák, D. Krejčí, Veber, Gaspar, T. Duda – Vlček, Vampola, Kafka – Šteiner, Jaroslav Bednář, Tomica – Kružík, Kuťák, J. Doležal – Jar. Brož, Všetečka, M. Ondráček.

Rozhodčí: Hucl, Jechoutek – Horažďovský, Tvrdík