Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 12.12.2020, 17:00 • Škoda arena, Šumperk • Chance liga • 17. kolo

63:34
    Tomáš Doležal tvrdě trefil mimo hru Marka Peksu a dostává dvě minuty. Draci budou hrát přesilovku 4 na 3.

52:44
    Rozhodčí rozdával po potyčce tresty takto:

Petr Gewiese dvě minuty hrubost.
    Radek Číp dvě minuty hrubost plus osobní trest do konce utkání.
    Rok Macuch dvě minuty hrubost.

Vypadá to ale, že rozhodčí sami neví, jak mají tresty rozdat.

48:34
    Tentokrát trest a straně Přerova. Peksa zakryl kotouč a Šoustal ho sekl po ruce. Za to vyfasoval od rozhodčího 2+10.

48:25
    Jan Milfait se po nevyužité šanci vztekl tak, že praštil hokejkou o tyčku gólmana! To vzbouřilo celou střídačku hostů. Následně Milfait hodil hokejkou a obdržel deset minut za nesportovní chování.

46:59
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Petr Gewiese – 2 min., držení).

33:10
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Tadeáš Jaroš – 2 min., nedovolené bránění).

22:30
    Jan Milfait byl faulován Filipem Dvořákem a Šumperk bude hrát početní výhodu.

07:59
    Máme tu první přesilovou hru v dnešním utkání. Dvě minuty za držení protihráče dostává Jan Dluhoš.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 10. Gewiese (Milfait, Jaroš), 32. Scheuter (Milfait, Věntus) – 34. T. Doležal, 58. Sebera (Hejcman, Macuh), rozh. náj. Dostálek