Ufa – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:4 (kon.)
Čerepovec – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Kunlun – Minsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | Viťaz – Omsk 4:3 (kon.) | Kazaň – Jokerit 4:1 (kon.)
HK Soči
3:4 (0:3, 2:1, 1:0)
Spartak Moskva
Neděle 13.12.2020, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:21:12)

Československá stopa v utkání:

Július HUDÁČEK (SPM)
    20 zákroků, 3 inkasované góly
    Martin BAKOŠ (SPM) 0 + 1, 4 střely, čas na ledě 16:34
    Lukáš RADIL (SPM) 0 + 1, 2 střela, čas na ledě 17:33
    Robin HANZL (SPM) 0 + 0, 1 střela, čas na ledě 17:53.

Ne, vyrovnat se domácím už nepodařilo a Spartak si tak odváží (opět) z ledu Soči výhru za plný počet bodů.
    Dnes si ale domácí nějaký ten bodík zasloužili, protože od druhé třetiny byli vyrovnaným, místy i lepším týmem. Spartak si ale těsný náskok dokázal udržet a bere body všechny.

59:29
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale zatím se nedokáží dostat do střeleckých pozic.

59:07
    A domácí to zkouší v šesti, Krasikov na střídačce, branka Soči prázdná.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk ve třetině Spartaku.

58:22
    Stále se hraje ve třetině Soči, které se tak nemůže dostat ani k power-play.

57:48
    Anatolij Nikoncev (Spartak Moskva) drží puk v útočném pásmu, to samozřejmě hostům svědčí.

57:10
    Pomalu se blíží okamžik, kdy to domácí budou chtít zkusit bez gólmana.

56:27
    Spartakovci jako jeden muž opouští útočné pásmo a střídají, mezitím střídají i domácí.

56:00
    Mezitím ale čas plyne, hraje se již přes tři a půl minuty bez přerušení a domácí se stále marně snaží vyrovnat.

55:38
    Alexej Krasikov (Soči) zastavuje nahozený kotouč za vlastní brankou a pomáhá tak svým obráncům s rozehrávkou.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny, domácí mocně dotahují a případné prodloužení rozhodně není nereálné.

54:10
    Spartak získává útočné pásmo a domácí se nyní musí zformovat a bránit.

53:20
    Čtveřice hráčů Spartaku číhá ve středním pásmu, kde se snaží rozbít akci Soči, no, jestli se hosté až příliš brzy neuchýlili k bránění náskoku.

53:03
    Hosté pouze vyhazují kotouč ven ze třetiny, oba týmy střídají.

52:09
    Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
    51:39 Vasilij GLOTOV - 3:4

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Miromanov (Pogorišnyj, Garajev), 34. Ruděnkov (Miromanov), 52. J. Alexandrov (Volodin, Kolgotin) – 11. Širokov (Bakoš, Djuse), 15. Kotljarevskij (Djuse), 20. Rylov (Zubov), 25. Talalujev (Serikov, M. Cyplakov)

HK Soči: Kulbakov (20. Krasikov) – Miromanov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, Minějev, Rundblad, Valencov – Točickij, Kukštel, Šmeljov – Rubcov, J. Karjalainen, Ruděnkov – Kolgotin, Glotov, Ogirčuk – Volodin, Garajev, Kurbatov – Feoktistov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Djuse, Kulik, Serikov, Rylov, Sokolov, Zubarev, Jegorov – Radil, R. Hanzl, Bakoš – Nikoncev, Širokov, Fjodorov – M. Cyplakov, Zubov, Talalujev – M. Majorov, Averšin, Kotljarevskij – Juňkov.

Rozhodčí: Beljajev, Olenin – Bersenjov, Strelcov