Nové Zámky – Košice 0:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 2:4 (kon.) | Detva – Zvolen 4:5 (1:2 po s.n.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:5 (kon.) | Miskolc – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Poprad – Trenčín 2:3 (0:3 po s.n.)
HC MIKRON Nové Zámky
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 13.12.2020, 16:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu.

Do čítania, priatelia! (18:12:22)

Celý duel rozhodol jeden jediný gól Martin Nemčíka v druhej tretine. V zápase sme nevideli veľa šancí, hralo sa skôr takticky. Napriek tomu Nové Zámky nevyužili päť presiloviek, niektoré z nich sa na početnú prevahu ani nepodobali.

Oceliari tak zaslúžene s tromi bodmi, Mikronu zostávajú oči pre plač.

59:54
    Radek Deyl ešte postráži puk v rohu klziska, je po všetkom.

59:36
    Klhůfek vytečoval puk mimo vlastnú tretinu, ten napokon končí tesne vedľa brány domácich.

59:22
    Drtina napriahol od modrej, strela končí len na zadnom mantineli.

59:00
    Minúta do konca riadneho hracieho času, Kiviaho už na striedačke! Nové Zámky so šiestimi korčuliarmi!

58:44
    Kiviaho z brány von nešiel, puk je opäť za jeho svätyňou.

58:30
    Až teraz sú domáci nasťahovaní za bránou Sedláčka.

58:13
    Kiviaho sa už pýta z brány von, hrá sa však v strednej tretine.

58:00
    Dve minúty do konca riadneho hracieho času.

57:41
    Nové Zámky s vypätím všetkých síl udržali útočné pásmo, avšak Košice sú v defenzíve výborne zorientované a skonsolidované.

57:09
    Kiviaho si postrážil Pavlinovo nahodenie od modrej.

57:03
    Jokeľova strieľaná prihrávka z rohu klziska zrazená na ochrannú sieť. Buly v útočnom pásme hostí.

56:31
    Fereta v ofsajde, čas sa rýchlo kráti.

56:14
    Vytečovanie puku za Kiviaha. Košice hrajú jednoducho a nič nechcú riskovať.

56:03
    Hainovo nahodenie z bekhendu pri snahe o zachránenie tretiny končí mimo ľadu. Buly v strednom pásme.