SHC Maloměřice – Hranice 22:20 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 30:23 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 26:35 (kon.)
HCB Karviná
30:23 (13:11)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 19.12.2020, 16:00Chance Extraliga mužů • 15. kolo
    60
    Parádní střela do pravé šibenice v podání Karvinských znamená metu 30 branke v zápase. Po tomto gólu utkání skončí. (30:23)
    59
    Jeden z nejlepších hráčů Karviné v dnešním zápase, Ondřej Skalický se opět prosazuje. Tentokrát využil brejk a skóroval několik sekund po Donosově gólu. (29:23)
    59
    Další gól v podíní Victora Andrése Donosa, který tentokrát svým parádním obloučkem přehodil domácího brankáře. (28:23)
    58
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ondřej Skalický). (28:22)
    58
    Victor Andés Donoso využil rychlého brejku a jednoduše oklamal brankáře Karviné. (27:22)
    57
    Marek Bukovský snižuje ze sedmičky, kterou jednoduše proměnil. (27:21)

57
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc). (27:20)
    56
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Vojtěch Patzel). (27:20)
    55
    Brito Benítez rychle kontruje a sniuje stav na šest branek, ovšem to je pět minut před koncem stále velký rozdíl. (26:20)
    55
    Dominik Solák opět nebyl hlídán a taktéž posílá dělovku do branky soupeře. Karviné nyní střely z dálky perfektně vycházejí, Kopřivnice je neumí bránit. (26:19)
    53
    A hned z dalšího útoku Karviné se prosazuje Ondřej Skalický. Nyní je to poprvé v zápase již o šest branek. (25:19)
    53
    Naprostá paráda od Vojtěcha Patzela! Ten vypálil snad od střídačky Kopřivnice, ae jeho dělovku nedokázal nikdo zastavit. Parádní střela. (24:19)
    51
    Naprostá paráda v podání Dominika Soláka. Ten si vyžádal míč na střed a následně ho z podstřelu propálil až do branky. (23:19)
    50
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (22:19)
    49
    Jenže z dalšího útoku dokázal skórovat Dominik Solák a domácí si tak stále drží pětibrankový náskok. (22:18)
    49
    Patrik Fulnek se opět prosadil, tentokrát ze středu, odkud skrze obrany vyslal velmi tvrdou ránu, která zapadla k levé tyči. (21:18)

48
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (21:17)
    47
    Jan Hanus vstřelil skvělý gól, když po krátké kombinaci hostů jednoduchým obločkem přehodil gólmana Karviné. (21:17)
    47
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek). (21:16)
    44
    Ovšem David Jonák kontruje i při oslabení a máme to opět o čtyři branky. (20:16)
    44
    Vojtěch Patzel si připisuje další branku, tentokrát v přesilovce. Karviná jde poprvé v zápase do pětibrankového vedení. (20:15)

44
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (19:15)

43
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (19:15)

43
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (19:15)
    42
    Vojta Patzel si nelámal se sedmičkou hlavu a jednoduše proměnil. Karviná tak odskočila o čtyři branky. Stejně jkao po prvním poločasu na ně měl oddechový čas velmi pozitivní efekt. (19:15)
    41
    Jan Užek se dostal do samostatné pozice před gólmanem, odkud ho bez problémů prostřelil. (18:15)
    39
    Ondřej Skalický se rychle po timeoutu prosazuje. Že by opět trenér při oddechovém času nabil své hráče energií, jako tomu bylo v prvním poločase? (17:15)
    37
    Tak tohle jsou velmi povedené dvě minuty hry pro Kopřivnici. Ta přežila útok soupeře bez úhony a z následného brejku se opět prosadil po velmi rychlém útoku s minimem přihrávek Patrik Fulnek. Ten se postaral o všechny tř poslední branky Kopřivnice. (16:15)
    36
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (16:14)
    35
    Jenže z následujícího brejku se opět prosadil Vojtěch Patzel. Karviná si tříbrankový rozdíl chce pohlídat do závěrečných minut. (16:13)
    35
    Patrik Fulnek si v brejku přebral míč na sebe a i s tečí gólmana ho poslal tvrdou dělovkou pod víko. (15:13)
    34
    Pro Vojtěcha Patzela sedmička nebyl vůbec žádným problémem. O zem míč nekompromisně poslal do branky. (15:12)

34
    David Jonák poslal k zemi soupeře, který byl ve výskoku a už chtěl pálit na branku. Následuje dvouminutový trest a sedmička. (14:12)
    32
    Jaromír Petřík své zaváhání u předchozího sedmimetrového hodu napravuje brankou ze hry a Kopřivnice tak stahuje manko na dva góly. (14:12)

32
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc). (14:11)
    31
    Ondřej Skalický se postaral o parádní individuální akci s krásným zakončením. Karviná jde opět do tříbrankového náskoku. (14:11)
    30
    Vojtěch Patzel tedy proměňuje další sedmimetrový hod a Karviná odskakuje před pauzou na rozdíl dvou branek. (13:11)

30
    Marek Bukovský "sundal" protihráče, který už běžel skoro sáma na branku. Dostane tedy dvě minuty. (12:11)
    30
    Jan Plaček zužitkoval sedmičku v poslední inutě prvního poločasu a ještě tedy upravuje stav. (12:11)
    28
    Jan Hanus využil přesilovky a po ukradení míče běžel sám na odkrytou klec domácího celku. Máme tedy srovnáno. (11:11)

28
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl). (11:10)
    28
    Victor Andrés Donoso se prosadil parádní dalekonostou ránou do pravé šibenice domácí branky. (11:10)

27
    Skvěle se teď blýskl gólman hostů, který nejprve vyrazil jednu střelu, míč se pak následně dostal k dalšímu z domácích, ale Žingor vyrazil i tuto ránu. (11:9)
    26
    Jaromír Petřík si vzal na starost semimetrový hod a proměnil ho klasickým odrazem od země. Brankář byl bezmocný. (11:9)
    24
    Ondřej Skalický nyní předvedl velkou parádu, když si naskočil před gólmana, ve skoku si vyměnil míč z levé ruky za zýdy do pravé a následně poslal parádní ránu k tyči. Hodně pohledná branka. (11:8)

22
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma). (10:8)
    20
    Karviná se provinila při obraně a hosté rozehráli další akci. Krátce po rozehrávce z nadskoku pálil Donoso Andalaft a snížil na dvoubrankový rozdíl. (10:8)
    18
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ondřej Skalický). (10:7)

18
    Žlutá karta pro realizační tým KH ISMM Kopřivnice. Přesněji ji dostal Igor Fulnek. (9:7)

18
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel). (9:7)

17
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (9:7)
    16
    Jan Užek dostal podivnou přihrávku do prostoru před gólmana. Ta šla o zem, ovšem následně se hráč dostal do zakončení a s přehledem proměnil. (9:7)
    15
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (8:7)
    15
    A nyní už je to dokonce o dva góly, protože Dominik Solák ukradl míč při soupeřově akci a parádně zakončil samostatný únik. (8:6)
    14
    Taktický brejk domácího týmu asi zafungoval, protože rychle po něm se Karviná dostala do velmi dobré akce a Miroslav Nedoma obrátil skóre na domácí stranu. (7:6)

13
    Kopřivnický brankář vychytal parádní ránu z křídla. I když jeho zákrok nebyl vůbec jistý, přece se mu podařilo nepropustit velmi dobrý míč za svá záda. (6:6)
    12
    Dominik Solák opět srovnává stav. Toto byl ale hodně slepený gól, který s velkým štěstím snad po dvou odrazech doletěl až do branky. (6:6)
    10
    Kopřivnice ale stále nechce vypustit ten jednogólový náskok a Jaromír Petřík přidává šestou branku. (5:6)
    9
    Vojtěch Patzel si vzal na starost sedmimetrový hod. Brankář se sice o míč otřel, ale nezabránil gólu. (5:5)

9
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (4:5)
    9
    Patrik Fulnek si naběhl na křídlo a zakončoval na vzdálenější tyčku. Kopřivnice tedy vstřelila pátou branku. (4:5)

8
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (4:4)

8
    Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná. (4:4)
    8
    Domácí srovnávají rychlou brankou Dominika Soláka. (4:4)

7
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (3:4)
    7
    Matrin Střelec svým perfektním zakončením otáčí skóre zápasu veprospěch Kopřivnice. (3:4)
    6
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (Jan Hanus). (3:3)
    5
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. Prosadil se opět Donoso. (3:2)
    4
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Vojtěch Patzel). (3:1)
    3
    Kopřivnice se prosazuje. (2:1)

3
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Matěj Nantl). (2:1)

3
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (2:1)

3
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc). (2:0)
    2
    Vojtěch patzel se společně s celou Karvinou dostal do přečíslení a v osamocení brejk zakončil. (2:0)