Nice – Lorient 2:2 (kon.) | Nîmes – Dijon 1:3 (kon.) | Rennes – Méty 1:0 (kon.)
Bordeaux – Remeš 1:3 (kon.) | Lens – Brest 2:1 (kon.) | PSG – Štrasburk 4:0 (kon.)
Angers – Marseille 2:1 (kon.) | Lyon – Nantes 3:0 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Montpellier – Lille 2:3 (kon.)
Paris Saint-Germain
4:0 (1:0)
RC Štrasburk
Středa 23.12.2020, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Gólman Keylor Navas udržel čisté konto, dokázal zneškodnit dvě střely soupeře. (22:54:30)

Timothee Pembele, Kylian Mbappé, Idrissa Gueye a Moise Kean se v tomto zápase dokázali prosadit, a tak vyhrávají celkem jednoznačně 4:0. Opticky i střelecky bylo PSG aktivnější, takže body zaslouženě vyhrávají doma.

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:9.

90+3

90+3
    Nyní se už v poklidném tempu dohrává tento zápas, domácí fotbalisté míří za plným bodovým ziskem.

90+2
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Bandiougou Fadiga.

90+1
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    V první ze tří nastavených minut se znovu prosazuje domácí celek. MOISE KEAN využil zmatku před branku RC a dokázal i s trochou štěstí míč dostat do brány. Platnost gólu posvětil VAR.
    90+1. Moise KEAN - 4:0

90
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Mohamed Simakan, přichází Mehdi Chahiri.
    89. Idrissa GUEYE - 3:0

89
    Domácí fotbalisté se usadili na útočné polovině a přidávají třetí branku. Ránou ze střední vzdálenosti poslal míč přesně k tyči IDRISSA GUEYE. Asistence: Julian Draxler.

87
    Dostáváme se do finální fáze hry tohoto zápasu, hostující celek ve druhém poločase vstřelil druhou branku. Štrasburk má problémy s přesností finální přihrávky.

86
    RC Štrasburk vybojoval autové vhazování, Lionel Carole (Štrasburk) rozehrával na spoluhráče. Rána z první byla zblokovaná.

85
    Julian Draxler (PSG) hledal před branku nabíhajícího spoluhráče, ale obrana RC si dokázala poradit celkem snadno.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Rafinha Alcântara, přichází Julian Draxler.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Moise Kean.

82
    Domácí fotbalisté se pokouší hrát aktivně, tlačí se i za tohoto stavu do zakončení. PSG kontroluje hru. RC nemá snadnou roli ve zbytku zápasu.

81
    Rafinha Alcântara (PSG) zůstává po kontaktu se soupeřem ležet na hrací ploše. Zdá se, že bude v utkání pokračovat.
    80. Kylian MBAPPÉ - 2:0

80
    Deset minut před koncem přidává domácí celek další branku. Chyba obrany hostů, Stefan Mitrović nedokázal zpracovat přihrávku spoluhráče, Di María našel volný prostor, kde byl KYLIAN MBAPPÉ. Jeho zakončení už mířilo do volné části branky. Asistence: Ángel Di María.