Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Olomouc – Třinec 6:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 4:1 (kon.)
Litvínov – Plzeň 0:3 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 3:4 (kon.) | Pardubice – Zlín 5:2 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Berani Zlín
Pondělí 28.12.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 30. kolo

To je ode mě vše a budu se na Vás někdy příště těšit u dalších onlajn přenosů. (20:18:44)

Celkový počet střel na bránu: 38:20

Třetí třetina nabídla čtyři góly. Nejprve se po bleskovém úvodu prosadily Pardubice. Ve 43. minutě se z dorážky trefil Ondřej Rohlík. O několik vteřin později už Dynamo vedlo 4:1 zásluhou Jana Koláře. O dalších třicet vteřin později byl při úniku faulován Jan Mandát, jenž ale následné trestné střílení neproměnil. Mandát se prosadil až v 50. minutě, kdy z úhlu prostřelil Daniela Hufa. Berani nakonec ještě snížili, když se trefil Jan Dufek.

59:43
    Utkání už se jen dohrává, více se toho už nejspíš nestane.

58:47
    Machala vypíchl puk zlínskému obránci, k dorážce měl ale příliš daleko.

58:07
    Berani se udržují ve třetině Dynama, kde kombinují.

56:34
    Po Kubišově přihrávce se ke střele dostal David Nosek, pokus ale mířil jen do výstroje Pavla Kantora.

56:23
    Po posunuté bráně za zády Pavla Kantora se bude vhazovat.

55:12
    Bedřich Köhler se prodral až do útočného pásma, kde jeho sólo skončilo.

53:54
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lukáš Vopelka – 2 min., sekání).

53:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jan Kolář – 2 min., hrubost).

53:48
    Nepřesná rozehrávka od Jana Koláře znamená další odpískané zakázané uvolnění.

53:28
    Poulíčkova přihrávka se k Mandátovi nedostala, puku se chopili hráči Zlína.

52:36
    Berani se ale ještě zdaleka nevzdávají a drží se před Pavlem Kantorem.
    51:34 Jan DUFEK - 5:2

51:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín se dostal do útočné třetiny Dynama a dokázal snížit! Po odražené střele od brankáře Kantora se trefuje nikým neobsazený JAN DUFEK – 5:2! Asistence: Dalibor Řezníček a Kaub Herman
    49:29 Jan MANDÁT - 5:1

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 12. Poulíček (Paulovič, O. Roman), 21. Poulíček, 43. Rohlík (Matýs), 44. J. Kolář (Blümel, Paulovič), 50. Mandát (Camara) – 34. Kubiš (Dufek), 52. Dufek (Řezníček, Herman)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, Vála, J. Zdráhal, Holland – Paulovič, Poulíček, Blümel – Mandát (A), R. Kousal, Camara – Svačina, O. Roman, Machala – Kusý, Rohlík, Matýs.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Gazda, Řezníček, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), M. Novotný, Hamrlík – Vopelka, Herman, Köhler – Dufek, Fryšara, Kubiš (A) – Šlahař, P. Sedláček, Sebera – Honejsek, Karafiát, J. Ondráček.

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Malý, Špůr