Motor ČB – Vítkovice 4:3 (2:0 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | Sparta – Liberec 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 0:1 (kon.) | Litvínov – Olomouc 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 3:0 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:4 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
3:4 (2:1, 1:2, 0:0 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 03.01.2021, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • 32. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:46:04)

Třinec ve šlágru kola zvítězil 4:3 v prodloužení, dva body určitě bere. Plzeň padla v prodloužení nebo na nájezdy počtvrté za sebou, z posledních osmi zápasů zvítězila jen v jednom z nich.

Za domácí se dvakrát prosadil Filip Suchý, za hosty po dvou gólech nasázeli Michal Kovařčík a Matěj Stránský.

Střely na branku: 19:31

63:01 Matěj STRÁNSKÝ - 3:4

63:01
    Třinec právě vstřelil branku!
    Čerešňák posunul puk před branku na Kodýtka, jenže ten v tísni nezakončil a Stránský jel sám na Frodla, kterého však blafákem nepřekonal. Ovšem MATĚJ STRÁNSKÝ se o pár sekund později dostal ke střele z mezikruží a propálil plzeňského gólmana mezi betony. Třinec tak bere bonusový bod! Asistence: Milan Doudera.

62:09
    Viktor Lang zamířil do útoku a střelou z levé strany prověřil Kacetla.

61:38
    Růžička se zbavil Budíka a byl sám před brankou, ovšem nesmyslně ještě zadovkou hledal spoluhráče, což si domácí pohlídali!

61:12
    Oceláři usazeni v útočném pásmu.

60:54
    Pourovu svižnou ránu zápěstím Kacetl vyráží mimo branku.

60:27
    Gulaš nedokázal vypálit a dozadu musel spěchat Čerešňák, kterému ujížděl Hrňa, ale plzeňský bek v pádu posunul puk na Frodla.

60:01

Třetí třetina toho příliš zajímavého nenabídla, bylo v ní k vidění nejméně šancí a žádný gól. Rozhodnout mohl minutu před koncem třinecký Růžička, ale Frodl ho vychytal. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

Střely na branku: 18:30

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:49
    Martin Růžička mohl Třinci vystřelit tři body! Zjevil se sám na pravé straně a ujížděl na Frodla, kterého střelou zápěstím nepřekonal!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části. Zdá se, že oba celky jsou spokojeni s remízou. Žádné šance k vidění nejsou.

57:09
    Stránský se vymotal z těžké pozice a pálil z mezikruží, domácí ránu zablokovali.

56:13
    Dlouhý úsek bez přerušení končí ofsajdem Plzně. Následuje komerční přestávka.

55:37
    Vránovo nahození před branku nenašlo nikoho v červenobílém. Ke kotouči se dostává Plzeň.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 5. Suchý (Straka, Lang), 19. Suchý (Gulaš, Stříteský), 28. Kodýtek (Gulaš, Budík) – 7. M. Kovařčík (O. Kovařčík, M. Doudera), 33. M. Kovařčík (Marcinko), 39. M. Stránský (Hrňa), 64. M. Stránský (M. Doudera)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Budík, Čerešňák (A), Lang, Stříteský, L. Kaňák, Vráblík, Houdek – Rob, Kodýtek, Gulaš (C) – Straka (A), Suchý, Eberle – Kantner, Stach, Pour – Slanina, Malát.
    HC Oceláři Třinec: Štěpánek (21. Kacetl) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – M. Stránský, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Martynek, Marcinko, Šedivý – Dravecký (A), Peterek, Hrňa – Kurovský.

Rozhodčí: Hejduk, Svoboda – Gerát, Hynek