Finsko – Švédsko | 3:2 (kon.) | | | Kanada – Česko | 3:0 (kon.) | | | USA – Slovensko | 5:2 (kon.) |
Motor ČB – Vítkovice | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 0:1 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 2:1 (po pr.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 3:0 (kon.) |
Plzeň – Třinec | 3:4 (po pr.) |
Ufa – Jekatěrinburg | 1:0 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Jokerit | 5:4 (po pr.) | | | Jaroslavl – Viťaz | 7:1 (kon.) |
Nižněkamsk – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Soči – N.Novgorod | 2:5 (kon.) | | | Minsk – Omsk | 5:4 (po pr.) |
Linz – Bratislava Capitals | 3:4 (kon.) |
HC Slovan – Nové Zámky | 2:0 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 1:3 (kon.) | | | Poprad – Michalovce | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Miskolc – Košice | 4:5 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 3:2 (po pr.) |
Humenné – Spišská N. Ves | 2:3 (kon.) |
konec
HK Soči
2:5
(1:2, 0:1, 1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
56:18
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Brady Austin – 2 min., držení hole).
|
|
35:29
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Pavel Šen – 2 min., podrážení).
|
|
19:40
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., hákování).
|
|
13:29
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrej Belevič – 2 min., podrážení).
|
|
09:56
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., podrážení).
|
|
01:51
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sergej Gončaruk – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. Valencov (Garajev, Kolgotin), 57. Miromanov – 9. Miele (Čechovič, Žafjarov), 20. Žafjarov (Ch. Wideman), 37. Pajgin (Varnakov), 41. Terry (Orlov, Szwarz), 55. Terry (Šenfeld, Szwarz)
Rozhodčí: Gofman R., Gofman A. – Gordenko, Sysujev
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Treťjak (Krasikov) – Rundblad, Miščenko, J. Alexandrov, Miromanov, Valencov, Batyršin, Sedov – Šmeljov, Točickij, Petkov – Ruděnkov, Rubcov, J. Karjalainen – Šen, Kolgotin, Glotov – Kurbatov, A. Galimov, Garajev – Feoktistov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Serebrjakov (Tichomirov) – Pajgin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Mišarin, Ručkin – Čechovič, Miele, Žafjarov – Terry, Šenfeld, Szwarz – Gončaruk, Varnakov, Belevič – Pereskokov, A. Michejev, Drobin – Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Serebrjakov (Tichomirov) – Pajgin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Mišarin, Ručkin – Čechovič, Miele, Žafjarov – Terry, Šenfeld, Szwarz – Gončaruk, Varnakov, Belevič – Pereskokov, A. Michejev, Drobin – Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman R., Gofman A. – Gordenko, Sysujev
Diváci:
Jan Prošek